Як зав'язувати хіджаб.

Під хіджабом звичайно розуміють ісламський традиційний жіночий головну хустку. Існує безліч способів зав'язувати хіджаб, розглянемо найпростіший з них.
Вам знадобиться
  • Платок, 3-4 невеликі шпильки
Інструкція
1
Першим ділом, надіньте шапочку - боні, тоді хустку не ковзатиме, а волосся не будуть просвічувати крізь нього.
2
Помістіть хустку на голову, залишивши одну третину хустки з одного боку і дві третини - з іншого боку голови.
3
Візьміть маленьку шпильку і скріпіть частини хустки під підборіддям. Більш довга частина хустки повинні опинитися зверху коротшою.
4
Довгий кінець хустки оберніть позаду голови і прикріпіть його під підборіддям або збоку, під вухом. Заколіть фіксуючі булавки з боків голови - справа і зліва, тоді хіджаб буде відмінно триматися цілий день.
5
Якщо ви маєте квадратний хустку, згорніть його в трикутник перед тим, як зав'язувати.
Зверніть увагу
Для того, що б хустку не ковзав, і не відкрилася шия, хіджаб скріплюють шпильками. Четвертий варіант Для четвертого варіанту зав'язати хіджаб на весілля знадобляться дві гарні шпильки або брошки. Спочатку хустку розправляється, накидається голову один край, потім спереду обертається шия.
Корисна порада
Мусульманський хустку охоплює всю голову, в тому числі волосся і вуха, за винятком овалу обличчя. Коли ви одягаєте хіджаб, це включають в себе зав'язування або убирание волосся назад, акуратне вкладання хустки вздовж лінії чола, закріплення його під волоссям і закріплення у підборіддя.