Як відповісти на пропозицію про роботу. заповнення книги відгуків та пропозицій.

Пропозиція про роботі є діловим листом і вимагає відповіді незалежно від того, чи збираєтеся ви прийняти або відкинути описані в ньому можливості. У своїй відповіді на пропозицію ви можете тактовно відмовитися, погодитися або попросити роз'яснень щодо пропонованої роботи, обов'язків, зарплати або переїзду в інше місто.
Інструкція
1
Подякуйте автора листа і компанію, яку він представляє за надану вам честь і вибір вашої персони в якості потенційного співробітника. Пам'ятайте, що пропозиції про роботі надсилають лише фахівцям, які представляють стратегічний інтерес для організації, їх не шлють секретарям або кур'єрам. Цінуйте таке ставлення до вас.
2
Проінформуйте роботодавця про точну дату, коли ви зможете приступити до своїх обов'язків в організації у разі повної згоди з умовами, перерахованими в листі. Звичайно в ньому прописують посаду, рівень підпорядкованості, обов'язки співробітника, розмір заробітної плати, систему бонусів та соціальний пакет. Якщо у вас немає питань і заперечень, напишіть про це у своїй відповіді, на підставі пропозиції компанією буде підготовлений трудовий договір. Часто як пропозиції про співпрацю надсилається документ, що вимагає акцепту. Підписавши його у встановлені терміни, ви автоматично погоджуєтеся із запропонованими умовами, в цьому випадку можна не писати відповідь.
3
Попросіть роз'яснити незрозумілі вам умови (якщо вони є), прописані в реченні про роботі, наприклад, систему оплати під час випробувального терміну. Чітко сформулюйте ваші заперечення і запропонуйте альтернативні варіанти, які ви із задоволенням розглянули б. Не варто, звичайно, умовляти потенційного роботодавця приписати ще один нуль до суми зарплати, але якщо справа стосується переїзду в інше місто, залагодження формальностей на попередньому місці роботи, то ви можете наполягти на своєму. Узгоджені вами і компанією побажання будуть внесені в форму трудового договору.
4
Відмовтеся у ввічливій формі від пропозиції, якщо ви не можете його прийняти. Чи не описуйте причини, чому ви так вирішили, використовуйте загальні фрази «за сімейними обставинами», «в даний час я не планую міняти роботу».
5
Виразіть вдячність в кінці листа і побажайте автору пропозиції про роботі і компанії, яку він представляє, благополуччя і процвітання. Поставте підпис і дату.
Роботодавець, який потребує персоналі, повинен вміти скласти грамотне пропозицію про роботі. В оголошенні потрібно вказувати не тільки посаду та рівень заробітної плати, але і додаткові відомості, які привернуть увагу професійних кадрів.
Інструкція
1
Заголовком пропозиції про роботі має служити назва компанії. Краще вказувати фактичну назву, в дужках позначивши юридична при необхідності.
2
Нижче пишеться вакантна посада. Її найменування вводиться повністю: менеджер по роботі з регіональними представництвами, секретар-референт генерального директора і т.д.
3
Рівень заробітної плати пишеться через дефіс. Наприклад, 25 000-27 000 рублів. Якщо діє бонусна система або відсотки з продажу, це обов'язково вказується в оголошенні.
4
Адреса компанії.
5
Галузь і сфера діяльності компанії. Тут має бути опис, чим займається фірма, щоб здобувач міг уявити загальну картину робіт.
6
Конкурентні переваги компанії: дружний колектив, зручно розташований офіс, щоквартальні премії. Чим більше плюсів буде в оголошенні про роботі, тим більша кількість людей воно зацікавить.
7
Тип зайнятості. Може бути часткова, повний робочий день, віддалена робота або змінний графік.
8
Далі в оголошенні вказуються вимоги до кандидата: - вік; - стать; - утворення; - додаткова освіта; - досвід роботи; - знання іноземних мов; - знання технологічних процесів; - володіння комп'ютерними программамі.Пішіте про ті вимоги, які дійсно необхідні при роботі на даній посаді.
9
Опис вакансії. Тут потрібно детально розписати посадові обов'язки, які доведеться виконувати співробітнику. Не приховуйте наявність відряджень, ненормований робочий день, шкідливе виробництво. Це дозволить відразу відсіяти кандидатів, не готових на дані умови.
10
Контактна інформація. Вкажіть телефон, адресу електронної пошти, ім'я людини, відповідальної за підбір персоналу.