Як поміняти мову шрифту. Як перевезти мову на компі.

Введення тексту з клавіатури може здійснюватися на декількох мовах . За замовчуванням їх два: англійський (США) і російська, або латиниця і кирилиця. Перемикання мов відбувається по команді користувача або автоматично (якщо встановлені додаткові утиліти). Поміняти мову шрифта зовсім нескладно.
Інструкція
1
Щоб поміняти мову шрифта, натисніть клавіші Alt і Shift або Ctrl і Shift. При цьому значок на панелі завдань змінить свій вигляд. Залежно від налаштувань і встановлених утиліт, він може бути у вигляді американського чи російського прапора або ж у вигляді написів RU і EN.
2
Натисніть на значок мови в панелі задач лівою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть потрібну мову шрифта, натиснувши на відповідний рядок лівої ж кнопкою миші. Це інший спосіб перемикання мови шрифта. Для більш детальної настройки відкрийте мовну панель.
3
Щоб викликати діалогове вікно мовної панелі, через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління», виберіть розділ «Дата, час, мова і регіональні стандарти" і клацніть по іконці «Мова і регіональні стандарти». Перейдіть на вкладку «Мови».
4
Натисніть кнопку «Докладніше» - відкриється додаткове вікно «Мова і текстові служби». Щоб встановити мову шрифта, який використовуватиметься за умовчанням при завантаженні операційної системи, скористайтеся списком, що випадає в розділі «Мова вводу за замовчуванням». Вибравши, натисніть кнопку «Застосувати».
5
Щоб встановити мови, які будуть відображатися в мовної панелі, в розділі «Встановлені служби» використовуйте кнопки «Додати» або «Видалити». При використанні кнопки «Додати» відкриється нове діалогове вікно. За допомогою списку оберіть додаткову мову введення тексту, значення у другому полі зміниться автоматично. Якщо цього не сталося, встановіть значення в поле «Розкладка клавіатури або метод введення (IME)» самостійно. Підтвердіть.
6
На тій же вкладці «Параметри» натисніть кнопку «Параметри клавіатури» - у вікні ви зможете змінити настройку поєднання клавіш для мов введення тексту. Для цього натисніть кнопку «Зміна поєднання клавіш», відзначте маркером потрібні поля. Підтвердіть внесення зміни кнопкою ОК.
7
Налаштуйте спосіб відображення мовної панелі на панелі завдань, натиснувши на кнопку «Мовна панель». Натисніть ОК у вікні налаштування мовної панелі, щоб підтвердити внесені зміни. У вікні «Мова і регіональні стандарти» натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно. Якщо мовна панель не відображається на панелі завдань, клікніть по панелі завдань правою кнопкою миші і встановіть маркер в рядку «Мовна панель» в розділі «Панелі інструментів».