Як поставити wifi мережу.

Для встановлення і налаштування власної мережі Wi-Fi рекомендують використовувати спеціальний роутер. Необхідно серйозно поставитися до вибору цього мережевого обладнання, щоб уникнути майбутніх проблем.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi роутер;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Спочатку вивчіть інструкцію до ваших ноутбуків. З'ясуйте тип бездротових мереж, до яких можуть підключатися їх мережеві адаптери. Якщо потрібних даних немає в паперовій версії керівництва, то відвідайте сайт виробника вашого ноутбука і знайдіть там потрібні відомості.
2
Тепер придбайте Wi-Fi роутер, здатний створювати потрібні точки доступу. Зверніть увагу на тип його підключення до сервера провайдера (DSL або LAN). Підключіть вбрання обладнання до мережі змінного струму. Здійсніть підключення мережевого кабелю до WAN-порту Wi-Fi роутера.
3
Оберіть ноутбук або стаціонарний комп'ютер, з якого буде виконуватися настройка роутера. З'єднайте мережеву карту обраного ПК з LAN-портом мережевого обладнання. Запустіть інтернет-браузер і виконайте процедуру входу в web-інтерфейс Wi-Fi роутера.
4
Тепер відкрийте меню WAN. Налаштуйте підключення роутера до інтернету. Перевірте правильність введених даних. Увімкніть функції NAT, Firewall і DHCP. Це полегшить подальшу настройку ноутбуків і комп'ютерів, що підключаються до роутера. Збережіть зміни налаштувань мережевого обладнання.
5
Перейдіть до меню Wi-Fi. Створіть нову безпровідну точку доступу. Приділіть особливу увагу вибору типів безпеки і радіосигналу. Вони повинні відповідати параметрам роботи мережевих адаптерів ноутбуків. Обов'язково введіть складний пароль, необхідний для доступу до вашої точки доступу. Збережіть параметри бездротової мережі.
6
Перезавантажте ваш Wi-Fi роутер. Зачекайте, поки пристрій встановить зв'язок з сервером провайдера. Перевірте наявність доступу в інтернет у комп'ютера, підключеного до роутера через кабель. Тепер увімкніть ноутбук і виконайте пошук доступних бездротових мереж. Підключіть ваш мобільний комп'ютер до недавно створеної точки доступу. Переконайтеся в тому, що ноутбук отримав доступ до інтернету.
Широке поширення ноутбуків призвело до того, що багато хто воліє використовувати всередині власного будинку або квартири бездротові мережі. Для створення точки доступу Wi-Fi рекомендують використовувати певні пристрої.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi роутер.
Інструкція
1
Виберіть і придбайте Wi-Fi роутер. Ці пристрої діляться на групи, виходячи з певних характеристик. По-перше, виберіть роутер з відповідним каналом підключення до інтернету. Зазвичай це роз'єми DSL або WAN. Вони призначені для підключення пристрою до телефонної лінії і мережевого кабелю відповідно. Зверніть увагу на типи радіосигналу, з якими може працювати роутер. Уточніть його сумісність з вашими мобільними комп'ютерами.
2
Підключіть придбаний роутер до мережі змінного струму. Увімкніть цей пристрій і з'єднайте з його LAN-портом мережевий кабель. Інший його кінець підключіть до мережевої карти ноутбука або комп'ютера. Тепер з'єднайте з каналом WAN (DSL) кабель, прокладений фахівцями провайдера, або кабель телефонної лінії. Запустіть інтернет-браузер на пристрої, з'єднаному з Wi-Fi роутером.
3
Відкрийте меню налаштувань обладнання, ввівши його IP-адресу в url-поле браузера. Виберіть меню WAN і налаштуйте його. При виборі параметрів з'єднання з інтернетом керуйтеся даними, які надав вам провайдер. Введіть ім'я користувача, пароль і вкажіть точку доступу. Активуйте функції DHCP і NAT, якщо вони підтримуються даними роутером. Збережіть параметри підключення до інтернету і перезавантажте Wi-Fi роутер.
4
Відкрийте меню Status, щоб переконатися в установки з'єднання з сервером. Перейдіть в меню Wi-Fi. Створіть і налаштуйте точку доступу бездротової мережі. Задайте ті параметри роботи роутера, які підійдуть для ваших мобільних пристроїв. Краще використовувати доступ з парольного захистом і перевірку МАС-адреси мережних карт. Це забезпечить найбільш повний захист мережі.
5
Перезавантажте роутер після завершення налаштування меню Wi-Fi і підключіться до з'явилася мережі. Переконайтеся в тому, що мобільні пристрої отримали доступ до інтернету.