Як зробити трампліни Фінгера.

Нерідко нове хобі починає займати в житті людини все більше і більше місця, віднімаючи все більше часу і приносячи все більше позитивних емоцій. Радість доставляє і виготовлення необхідних аксесуарів замість покупки їх в магазині - наприклад, можна самому зробити трамплін Фінгера .
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - книги;
  • - журнали;
  • - дерев'яні планки.
Інструкція
1
Оцініть своє вміння володіння фінгербордом, перш ніж робити трамплін Фінгера . Наскільки складні й ризиковані трюки ви вже вмієте виконувати? Що плануєте освоювати? Залежно від цього оцініть висоту майбутнього трампліна, його ширину та інші параметри.
2
Спробуйте зробити найпростішу різновид трампліна - просто з'єднайте разом кілька дощечок. Але зверніть увагу на якість матеріалу: він повинен забезпечувати оптимальне зчеплення з колесами Фінгера . По можливості обробіть його лобзиком, щоб надати рівну форму.
3
Проявіть фантазію, якщо ви не є любителем столярного мистецтва. Огляньте свою кімнату і виділіть місце для тренувань. В приміщенні знайдеться безліч різних предметів, які дозволять зробити трамплін. Найкраще підійдуть речі, спочатку мають нахил - якісь коробки, деталі інтер'єру (адже трампліном може послужити навіть поверхню шафи).
4
Скомпонуйте трамплін Фінгера з декількох предметів, якщо не знайшли одного. Візьміть книгу і підкладіть під один її кінець стійкий предмет такої висоти, яка потрібно для вашого трампліна. Стійкість можна міняти за допомогою ширини вибраної підстави. Такий варіант трампліна дозволить вам довільно і в будь-який час змінювати складність перешкоди. В цьому випадку вам не доведеться робити новий трамплін щоразу, коли ви піднімаєтеся в своїй майстерності ще на один щабель.
5
Візьміть за зразок магазинний трамплін і виготовте свій з підручних матеріалів, якщо ви принципово не приймаєте використання покупних перешкод. Вам буде достатньо щільного паперу (краще картону) і клею, щоб виготовити макет трампліна. Він не відрізнятиметься довговічністю, однак це дозволить вам частіше повертатися до самого процесу виготовлення, також приносить чимале задоволення.