Як відновити древо. Як скласти авторську програму з генеалогії.

Божевільний ритм сучасного життя залишає мало часу на вивчення власного коріння і родинних зв'язків. Але з часом кожна людина починає усвідомлювати, що своє походження та історію просто так викреслити неможливо. Кожна людина зобов'язана скористатися шансом пізнати свої витоки, щоб частково відновити зв'язок з минулим.
Інструкція
1
Відновлення генеалогічного древа повинно відбувається поетапно. Зберіть всю необхідну інформацію, для цього поговоріть з батьками, бабусями і дідусями. Зберіть і відскануйте збережені фотографії. Підготуйте опис кожного члена родини. Відвідайте кілька генеалогічних сайтів. Також можна звернутися до професіоналів, для яких генеалогія прізвища - повсякденна діяльність і оплачувана робота.
2
Ознайомтесь з правилами складання генеалогічного древа (родинні стосунки, генетичні захворювання і так далі). Якщо древо буде складатися за допомогою програми, все одно потрібно знати позначення, загальний принцип і правила.
3
Визначтеся з типом древа. Наприклад, в низхідному - головний предок ставиться на чолі, а від нього вже відходять відгалуження. Тут не враховуються шлюби по жіночій лінії, так як жінки міняють прізвища і вже не відносяться до роду. В висхідній позиції древа в основі знаходиться людина і відбувається розгляд його предків.
4
Визначтеся з програмою для складання генеалогічного древа. Зробити це досить-таки просто за допомогою пошукових систем. Сьогодні генеалогія досить розвинена, тому даних програм дуже багато в інтернеті. А яку вибрати - це вже справа смаку.
5
Внесіть всі необхідні дані в програму. Вставте фотографії, додайте позначення та зв'язку. Але на цьому не потрібно зупинятися, постійно додавайте нову інформацію для розширення вашого генеалогічного древа.
6
Роздрукуйте вийшло древо на великий аркуш, створіть власний сайт або зробіть книгу. Роздайте копії древа своїм родичам і запропонуйте їм у міру можливості доповнити існуючу інформацію. Таким чином, ваше генеалогічне древо буде розширюватися.