Як виростити красиве волосся.

Щоб волосся були міцними, красивими і здоровими, потрібно забезпечити їм комплексний догляд: харчування, зволоження, регулярне і правильне очищення, заходи щодо стимуляції їх росту. Поєднання салонних процедур і методів догляду за волоссям в домашніх умовах допоможуть домогтися бажаного результату.
Інструкція
1
Волосся потрібно живити зсередини. Їх посиленому росту й оздоровленню сприяє збалансований раціон харчування. Щотижневе меню повинно містити морепродукти, рибу, печінку, молочні продукти, зернові та бобові, овочі і фрукти. Обов'язкова присутність в стравах рослинного масла - льняного, оливкового, кукурудзяного. Овочі та фрукти краще вживати в сирому вигляді, так в них зберігається більший відсоток вітамінів та поживних речовин. Не забувайте про воду - достатнє надходження рідини в організм гарантує зволоження і ріст волосся. Прийом спеціальних полівітамінних складів і біологічно активних добавок для здоров'я волосся наситить організм речовинами, що впливають на ріст і структуру волосся.
2
Підтримуйте волосся зовні. Живильні маски з зміцнює і оздоровлюючим ефектом допоможуть захистити волосся від зовнішніх впливів. Готові промислові маски з активно діючими речовинами можна застосовувати не більше 2-3 разів на тиждень - вони мають пролонговану дію і захищають волосся протягом декількох днів. Домашні рецепти для краси шевелюри можна чергувати і використовувати щодня - все залежить від стану волосся і необхідності їх додатково підтримувати.
3
Живлять волосся і роблять їх гладкими маски з яєчним жовтком, трав'яними відварами, оливковою олією і висівками. Посилення росту можна домогтися регулярними компресами з додаванням коньяку, перцю, імбиру і дріжджів. Всі маски слід наносити під тепле обгортання - так їх дія буде ефективніше.
4
Правильно мийте і розчісуйте волосся . Придбайте необхідний набір гребінців, тримайте їх у чистоті і періодично міняйте. Розчісувати пасма потрібно обережно, плавними рухами, в різних напрямках.
5
Перед миттям волосся корисно помасажувати шкіру голови - це стимулює роботу волосяних цибулин, прискорює ріст волосся. Не слід мити голову щодня, так як це позбавляє локони природної захисної мастила. Після миття їх потрібно обполіскувати спеціальними бальзамами або трав'яними настоями. Сушити волосся краще природним шляхом, а не за допомогою гарячої струменя повітря - користуйтеся феном 2-3 рази на тиждень.