Як вибрати праску для волосся.

Сучасний ринок пропонує безліч різних моделей прасок для волосся . Щоб вибрати саме той, який буде максимально ефективним і при цьому не буде негативно впливати на волосся и, потрібно бути вкрай уважним при виборі пристрою.
Інструкція
1
Віддавайте перевагу моделям, в яких передбачений регулятор температурного впливу і система захисту від перегріву. Важливість цього критерію обумовлена тим, що найбільшої шкоди волосся ам при використанні прасок може нанести саме температура. До того ж модель з регулятором температури дозволить підібрати той режим, який вам підходить найбільше, а також допоможе убезпечити волосся и від надмірної сухості і пошкоджень.
2
Так як прасування бувають різних типів, зверніть увагу на те, які пластини у вибраної моделі. Найменше коштують екземпляри з пластинами, виготовленими з металу, проте при тривалому використанні такого приладу він сильно зашкодить волосся и. Ефективніші, але при цьому і дорогі моделі з керамічними пластинами, з анодно-оксидної або турмаліновим поверхнею. Вони мають відмінну зносостійкість і мають антикорозійні властивості.
3
При виборі підходящої моделі немаловажним фактором є довжина волосся та їх структура. Так, робоча поверхня прасування повинна бути тим більше, чим більш довгими і густими є волосся и, а для коротких краще використовувати праску з вузькою шириною поверхні. Крім того, якщо ви власниця жорстких і густих локонів - ширина пластин в прасуванні повинна складати 4-7 см, якщо ваші волосся и сухі та пошкоджені - підійде модель, пластини якої матимуть ширину близько 3 см, а для прямих, здорових волосся вона може становити 2,5 см.
4
Враховуйте, що прасування бувають професійними та аматорськими. По можливості намагайтеся придбати професійну модель, так як крім можливості точного регулювання температурного режиму, швидкого нагрівання поверхні, ці прасування мають і ряд інших корисних функцій. Наприклад, це може бути іонізація (вона не дозволяє виникати статичної електрики) або ж можливість користуватися праскою не тільки при сухих, але і при вологих волосся ах. Також у деяких професійних моделей є функція, що дозволяє за допомогою інфрачервоного теплового випромінювання розгладжувати структуру волосся і зволожувати їх, що дає можливість домогтися більш тривалого результату після використання прасування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=boY5F7tdAKw
Зверніть увагу
Розглядаючи прасування для волосся, як вибрати з них оптимальний варіант, як за ціною, так і за якістю - питання, що виникає сам по собі у кожної споживачки даного пристрою. Слід купувати пристрій з керамічним, турмаліновим, тефлоновим покриттям або ж з покриттям, виготовленим із сплавів цих матеріалів.
Корисна порада
Мабуть, кожна сучасна дівчина має хоча б мале уявлення про прасування (випрямлячах) для волосся. Ці геніальні винаходи здатні приборкати неслухняні кучерики, надавши їм лиску і шовковистості. Чи не нехтують стайлери і панянки з прямим волоссям. Прасування чудово укладають локони, роблять їх більш блискучими і доглянутими.
Широке поширення прасок для волосся пояснюється дуже просто - вони досить ефективно випрямляють кучеряві й кучеряві волосся и, вирівнюють закручивающиеся кінці волосся і дозволяють акуратно укласти зачіску. Волосся при цьому виглядають більш гладкими, блискучими і доглянутими.
Інструкція
1
Якщо ви хочете придбати якісний товар, не варто шукати його дешеві аналоги в підозрілих торговельних точках. Може бути, вам і попадеться більш-менш працюючий екземпляр, але ризик отримати не те, що треба, і перепалити волосся и в цьому випадку занадто високий.
2
Насамперед зверніть увагу на матеріал, з якого зроблена основна частина цього електроприладу. Прасування або, як їх ще називають, випрямлячі мають металеві пластини або пластини, покриті керамікою, турмаліном, тефлоном або їх сплавами. Якщо ви віддасте перевагу металевий утюжок, то він обійдеться вам дешевше і, крім того, в комплекті з ним йдуть змінні насадки для створення гофрованих або хвилястих прядок, за допомогою яких ви зможете урізноманітнити стрижку. Але майте на увазі, що металеві прасування швидко і сильно гріються, і ви можете перепалити волосся и, а кінчики посекутся.Утюжок з керамічним покриттям розподіляє тепло рівномірніше, покриття з турмаліном нейтралізує статичну електрику, а на тефлон НЕ налипають косметичні засоби. Зустрічаються і варіанти з покриттям зі сплаву кераміки з турмаліном або тефлоном.
3
Зверніть увагу на те, чи є на прасуванні точне регулювання температури. Це особливо важливо, якщо у вас тонкі і пошкоджені волосся и.
4
Визначтеся з шириною прасування. Тонкі випрямлячі краще використовувати на коротких волосся ах, довгі волосся и легше укладати широким праскою.
5
Зверніть увагу також на наявність додаткових можливостей прасування - чи є іонізація, яка запобігає появі статичної електрики, чи можна його використовувати на вологих волосся ах, чи включена в цю модель функція інфрачервоного теплового випромінювання, яка сприяє розгладженню структури волосся та їх зволоженню на більш тривалий період.
6
Візьміть утюжок в руки: якщо ви припускаєте користуватися приладом часто, вибирайте не дуже важкий варіант.
Зверніть увагу
Будь утюжок пошкоджує волосся, тому доглядати за ними слід обов'язково. Подумайте про покупку потрібних мусів, бальзамів і масок для волосся.
Корисна порада
Уважно читайте інструкції та дотримуйтеся їх.