Як перемістити програму.

За час експлуатації операційна система займає все більше і більше місця, особливо це стосується Windows. А якщо додатково встановити кілька програм, то місця на жорсткому диску стає ще менше, тому постійно доводиться щось видаляти для установки свіжого софта. Чим менше вільного місця на диску, тим нижче продуктивність системи.
Вам знадобиться
  • - Steam Mover
Інструкція
1
Одним з найдієвіших способів є перерозподіл вільного місця за допомогою спеціальних менеджерів розділів, проте часто можна скористатися більш простими утилітами. Наприклад, після покупки нового жорсткого диска або при наявності одного вільного логічного розділу можна перемістити всі потрібні програми туди. Це дозволить звільнити системний диск і дасть системі більше вільного місця. Для цього можна скористатися програмою Steam Mover.
2
Завантажте дистрибутив програми. Спочатку програма розроблялася для переміщення встановлених Steam-ігор, однак зараз утиліта справляється і з багатьма іншими завданнями. Важливо відзначити, що для коректної роботи програми на комп'ютері повинна бути встановлена ОС Windows Vista або Windows Seven, а всі диски повинні бути відформатовані в NTFS.
3
Програма не вимагає установки, для її запуску відкрийте виконуваний фал, що міститься в архіві. Ви побачите вікно, яке розділене на дві частини. Зліва вкажіть вихідну папку, де знаходиться переміщуване додаток, а в правій частині вікна виберіть нове місце розташування для вашої утиліти.
4
Після цього виділіть всі елементи у списку та натисніть стрілку вправо в нижньому лівому кутку програми. Далі ви побачите командне вікно, після закриття якого потрібна утиліта буде повністю переміщена в нову папку. На старому місці створяться посилання, тому запуск всіх додатків буде відбуватися як раніше.
5
Якщо ви захочете повернути утиліту на її старе місце, то натисніть кнопку зі стрілкою вліво, і програма буде переміщена назад.
Корисна порада
Steam Mover може виявитися дуже корисним інструментом, якщо необхідно дуже швидко звільнити місце на жорсткому диску. Існують і більш функціональні утиліти, але вони більш повільні і не підходять для швидкого переміщення файлів.
Іноді виникає необхідність перенести вже встановлені програми з диска С на диск D. Причиною може стати банальний брак місця на диску С, в результаті операційна система може почати працювати нестабільно. Відразу слід уточнити, що просте копіювання папки з програмою тут не допоможе, тому що програми вимагають інсталяції і говорити про просте їх перенесення буде не зовсім правильно. Потрібно саме перевстановити програми в новий розділ вінчестера.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Наступні дії мають на увазі що диск С у вас є системним і на нього встановлена операційна система. Спочатку потрібно видалити програму з диска С. Робити це потрібно за допомогою дєїнсталлятора цієї програм. Для цього натисніть «Пуск», потім - «Все програми » і відшукайте програму, яку потрібно видалити. У меню цієї програми , відповідно, виберіть «Видалити» і за допомогою «Майстер деінсталяції» видаліть її.
2
Якщо через «Пуск» вам не вдалося виявити деинсталлятор програми , то видалити її можна так. Натисніть «Пуск» і виберіть «Панель управління». Далі знайдіть компонент «Установка та видалення програм». Залежно від операційної системи і від виду меню, він може бути в різних підрозділах. Знайдіть програму, яку будете видаляти. Натисніть по ній правою кнопкою мишки і виберіть «Видалити». Таким способом видаліть всі програми , які будуть переустановлені на диск D.
3
Для установки вам знадобляться інсталятори цих програм. Створіть на диску D папку Program Files. У цю папку і будуть заново встановлені потрібні вам програми . Запустити установку потрібної програми , незалежно від того, звідки вона встановлюється (флешка, диск), можна двічі клікнувши по файлу Setup або Autotorun правою кнопкою мишки. Ці файли знаходяться в кореневій папці програми .
4
З'явиться «Майстер установки програм». За допомогою підказок майстра встановіть програму. Врахуйте, що в процесі її установки обов'язково буде кнопка огляду, натисканням по якій ви зможете змінити папку, в яку потрібно встановлювати програму. Зробити це потрібно обов'язково, так як за замовчуванням всі програми встановлюються на диск С. Натиснувши кнопку огляду, виберіть для установки програми папку D/Program Files.
5
Діючи таким чином, переустановите всі потрібні програми на диск D. Після завершення процесу все програми з диска C будуть видалені і, відповідно, встановлені на диск D. У папці Program Files, яку ви створили на диску D, повинні зберігатися виключно встановлені програми . Не скидайте в цю папку яку-небудь сторонню інформацію.