Як прискорити виконання.

Операційна система Windows - це складна багатокомпонентна програма. Буває так, що виконання завантаження всіх необхідних програм відбувається дуже довго. Які ж дії можна зробити для прискорення цього процесу?
Інструкція
1
У першу чергу виконайте дефрагментацію жорсткого диска. Продуктивність системи знижується через постійне зміни різних файлів. Файли розпадаються на окремі фрагменти і займають безперервну область. Натисніть на меню «Пуск», перейдіть у вкладку «Усі програми». Знайдіть пункт «Стандартні», а потім «Службові» - тут є пункт «Дефрагментація диска». Проводьте дефрагментацію системи періодично.
2
По-друге, визначте програми, що запускаються одночасно з Windows, скасуйте запуск непотрібних компонентів. Перевірте такі джерела, як «Автозавантаження». Виберіть «Пуск», далі «Виконати», потім у вікні введіть msconfig. Перед вами з'явиться список програм, що запускаються одночасно з Windows.
3
В третє, оптимізуйте виконання завантаження. Перевірте встановлений антивірус - можливо, програма сканує системні файли і впливає на завантаження системи. Забороніть постійне сканування, встановіть антивірус на періодичне включення. Так ви зможете прискорити виконання інших операцій.
4
Буває так, що при запуску комп'ютер починає тестувати систему на наявність нових приводів, відбувається оновлення параметрів - забороніть цю перевірку. Виберіть меню «Пуск», далі знайдіть пункт «Налаштування» і рядок «Панель управління». Клацніть по значку «Система», знайдіть пункт «Швидкодія», далі рядок «Файлова система». Виберіть пункт «Гнучкі диски», приберіть галочку в рядку «Визначати, чи підключений дисковод». Виберіть параметр «Застосувати» і не забудьте перезавантажити комп'ютер.
5
Перевірте параметри мережі. Одна з найбільш часто виникаючих проблем - невідповідність налаштувань. Чекаючи відповідь сервера, комп'ютер не може продовжити виконання завантаження. Вимкніть прив'язку протоколу до мережевої плати. Виберіть рядок «Панель управління», знайдіть значок «Мережа», далі ім'я мережевої плати та натисніть «Видалити». Врахуйте, що перш ніж проводити якісь зміни мережевих налаштувань, отримаєте консультацію у адміністратора мережі.
Зверніть увагу
Змініть параметри BIOS, звичайно, якщо володієте необхідними знаннями. Перевірте налаштування, від яких залежить виконання прискорення.
Корисна порада
Пришвидшіть процес завантаження, виключивши попереднє звернення системи до гнучкого диску. Виберіть як цього елемента диск С - уникнете зараження системи вірусом з дискети.