Як завити праскою.

Дівчата, що володіють прямими і довгим волоссям, часто прагнуть змінити свій вигляд за допомогою завивки. Щоб волосся спадали красивими хвилями на плечі, необов'язково йти в салон краси або піддавати їх впливу хімічними речовинами. Можна зробити завивку і в домашніх умовах за допомогою праски.
Інструкція
1
Постарайтеся запланувати завивку волосся праскою за кілька днів до процедури, щоб встигнути підготувати волосся. В якості попереднього етапу кожного разу після миття голови використовуйте кондиціонер, що дозволить згодом не тільки прискорити процес завивки, але і знизити ризик пересушити або пошкодити волосся.
2
Безпосередньо перед початком завивки праскою вимийте волосся шампунем і ретельно промийте їх кілька разів водою. Не використовуйте бальзам або маски для волосся.
3
Обов'язково висушіть волосся. Ніколи не починайте завивати волосся праскою , якщо вони ще вологі. Це може зруйнувати структуру волосся, адже залишилася на них волога під дією нагрівання перетворюється на пару. А він може обпекти шкіру голови і сильно нашкодити волоссю.
4
Оберіть температурний режим, на якому буде працювати праска. Найкраще зупинитися на самій низькій температурі, при якій пасмо волосся зможе скрутитися в локон. Час завивки при такому режимі, звичайно, збільшиться, але волосся при цьому збережуть здоровий вигляд і блиск.
5
Ретельно розчешіть волосся і розділіть їх на рівні прядки за допомогою тонкої гребінця. Враховуйте, що чим товще пасмо, тим більше часу буде потрібно затискати її для завивання в прасці. З тонкою прядкою легше і швидше впоратися. До того ж, локони виходять дрібніше і тримаються довше.
6
Обробіть по можливості кожну прядку термозахисним засобом. Так можна не тільки захистити волосся від дії дуже високої температури, але і значно прискорити процес завивки.
7
Затисніть відокремлену пасмо волосся в прасуванні і закрутіть її навколо насадки, причому почніть процедуру з коренів волосся, а не з їх кінчиків.
8
Після фіксації пасма в прасці починайте стежити за часом. Нагрівання волосся не повинно тривати більше восьми секунд, хоча деякі виробники вказують у технічному паспорті максимальний час в десять секунд. Іноді для задовільно результату його не вистачає, проте збільшувати час фіксації волосся в прасці більше встановленого не варто. У такій ситуації краще всього заздалегідь нанесіть на пасмо термозахисної речовина або візьміть більш тонку прядку.
9
Ні в якому разі не розчісуйте локони відразу ж після завивання волосся. Оскільки така процедура забезпечує тимчасовий ефект, розчісування тільки прискорить їх випрямлення.