Як прибирати ліжко.

Деякі дорослі, мають окремі спальні, взагалі не застеляють ліжка тижнями. А навіщо? Йдучи з дому на роботу о восьмій ранку, вони повертаються назад тільки ввечері, щоб переночувати. Звичайно, це поганий приклад для підростаючого покоління, але діти вчаться на прикладі батьків і в певному віці, після 9 років, ті вже не можуть змусити своїх нащадків заправляти ліжка вранці або прибирати в кімнаті.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що застиланні ліжок - це така ж гігієнічна процедура, як і чищення зубів, наприклад. І до цього малюків треба привчати вже в дитсадівському віці. Не зайве і дорослим переглянути свої погляди на цей ритуал. Адже красиво заправлена ліжко є частиною інтер'єру, прикрашає помещеніе.Кроме того, є ще й сапрофіти. Це пилові кліщі, які викликають важкі алергії. Вони заводяться в рідко провітрюваних матрацах, подушках, диванах.
2
Отже, щоб забезпечити собі здоровий сон, а житловому приміщенню охайний вигляд, ліжко необхідно заправляти кожен день. Тим більше, якщо ви живете в однокімнатній квартіре.Еслі ви спите на дивані або на розкладний диванної конструкції, постіль слід згортати і прибирати в піддиванним ящик. Такі ящики сьогодні передбачені практично у всіх моделях диван-ліжок. Спочатку розправляють і струшують ковдру, згортають його і кладуть на бік, потім збивають подушку, також відкладають її в сторонку, потім струшують простирадло, складають її, збирають диван-ліжко, відкривають скриньку і акуратно укладають у нього постіль .
3
Якщо у вас є спальня з окремим ліжком, то тут можливі два варіанта.Сначала знімають всю постіль з ліжка, струшують її, змітають пил і мікрокрошкі з матраца, застеляють його простирадлом, підтикаючи її з усіх боків. Далі акуратно укладають ковдру (якщо воно більше ліжка, його необхідно згорнути за розміром), застеляють постіль покривалом, зверху кладуть збиті подушки в певному порядку або безладді, кому як подобається.
4
Є варіант, коли постіль з ліжка прибирають в спеціальний ящик, а ліжко просто застеляють пухнастим пледом. Виходить ідеально рівне ложе. Це теж справа звички. Тому що ввечері постіль знову доведеться розстеляти.