Як відправити резюме по факсу.

Питання про працевлаштування на добре оплачуване місце на сьогоднішній день хвилює багатьох претендентів. Особливо це стосується випускників вузів і безробітних громадян. Тому поставтеся до складання та надсилання резюме з максимальною відповідальністю. Це допоможе вам добре зарекомендувати себе в очах роботодавця.
Інструкція
1
Існує три способи відсилання резюме : звичайна пошта, факс та електронна пошта. Звичайна пошта є, мабуть, найменш вигідним способом, так як ваше резюме може йти до адресата кілька тижнів, а то й місяців. Головним недоліком відсилання резюме електронною поштою є неможливість використання цього методу без персонального комп'ютера. Перш ніж відправляти резюме по факсом, роздрукуйте його на принтері. Щоб відправити резюме , наберіть телефонний номер одержувача у відповідному полі на поверхні факсу і натисніть Start.
2
Набір номер почнеться відразу після того, як оригінал резюме буде просканований і збережеться в оперативній пам'яті факсу. Для того щоб зупинити відправку факсу, натисніть Stop і можете бути впевнені в тому, що ваше резюме роботодавець отримає через кілька хвилин. На думку багатьох фахівців, основним недоліком такого способу відправки є низька якість пропечатані на факсі-приймачі резюме , в результаті чого воно втрачає свій презентабельний вигляд. Для цього відправте копію вашого резюме звичайною поштою. Це не тільки дозволить доставити роботодавцю красиво оформлене резюме , але і переконає його в тому, що ви дійсно зацікавлені у працевлаштуванні.
3
Для більшої впевненості відправте резюме на роботу двічі. Таким чином, воно буде прочитано великою кількістю людей, і збільшується ймовірність того, що на нього дадуть відповідь і ви влаштуєтесь на вибране вами місце. Перед початком роботи ретельно ознайомтеся з інструкцією по експлуатації. Це дозволить вам виконати всі дії швидко і правильно. І роботодавець отримає ваше резюме бланк в максимально стислі терміни.
4
Зараз користуються популярністю так звані МФУ, які включають в себе факс, принтер і сканер. Тобто, використовуючи даний пристрій, можна швидше оформити і відправити резюме роботодавцю. Якщо ви дійсно дуже хочете влаштуватися в вподобану вам організацію або компанію, використовуйте всі способи відправки резюме . Це дозволить значно збільшити ймовірність вашого працевлаштування.