Як вирізати за допомогою маски.

Вирізати і перемістити об'єкт в програмі Adobe Photoshop можна різними способами. Один з них передбачає використання команди «Маска», а тому називається « маскированием ». Його найчастіше використовують в тих випадках, коли вирізати необхідно складний об'єкт.
Інструкція
1
Відкрийте необхідне зображення в програмі Adobe Photoshop. Увімкніть палітру каналів (Window - Channels). Перейдіть у вкладку з каналами і створіть новий канал. Для цього натисніть на стрілочку в кутку і виберіть New channel. Внизу палітри з'явиться новий шар, він буде розташований під каналами RGB, Red, Green, Blue і називатиметься Alpha 1.
2
Зробіть всі канали видимими. Для цього включіть все іконки з очима в квадратиках поруч з назвами каналів. Коли ви це зробите, ваше зображення стане червоним, ніби його прикрили прозорою плівкою червоного кольору.
3
Виберіть канал Alpha 1. Візьміть інструмент «Пензель» (Brush), виберіть білий колір і починайте зафарбовувати всю область зображення крім тієї, яку вам потрібно вирізати. Намагайтеся зафарбовувати її рівно. Якщо у вас не виходить дотримати кордону, використовуйте Lasso tool. Якщо ви провели неправильну лінію, виберіть на палітрі чорний колір замість білого і поправте зображення. Крім того, ви завжди зможете скасувати останню дію командою ctrl + z або Edit - Undo. Використовуючи кисть з м'якими краями, ви можете виділити об'єкт так, щоб у нього були розмиті краю.
4
Тепер виділіть потрібний об'єкт. Для цього натисніть на пунктирну піктограму в низу вікна з каналами. Об'єкт виділиться. Скопіюйте його. Для цього натисніть ctrl + с або виберіть команду Edit - Copy. Потім створіть новий шар (Layers - New Layer) і натисніть ctrl + v. Тепер у вас вийшов потрібний вам об'єкт на новому шарі. Нижній шар (Backgroung) ми можете зробити невидимим або зовсім видалити, щоб він не заважав.
5
Збережіть залишився шар в форматі PSD - так ви зможете використовувати його в подальшому для вставки в інші зображення. Ви можете одразу перетягнути вирізаний об'єкт на інше зображення. Для цього просто перетягніть його з допомогою мишки.