Як змінити розмір значків xp. Як змінити значки windows xp.

Розмір значків на робочому столі автоматично змінюється при установці нового дозволу екрану. Якщо іконки стали занадто великими або дуже маленькими, але в цілому новий дозвіл вас влаштовує, не переживайте. Змінити розмір значків в операційній системі Windows XP - не проблема.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші в будь-якій вільній від папок і файлів області робочого столу. У випадаючому меню виберіть пункт «Властивості», якшо по ньому клавішею миші - відкриється вікно «Властивості: Екран». Інший спосіб виклику діалогового вікна властивостей: в меню «Пуск» виберіть розділ «Оформлення і теми» і клікніть по значку «Екран».
2
У вікні, перейдіть на вкладку «Оформлення». У нижній частині вікна натисніть на кнопку «Додатково» - ця команда викличе нове вікно «Додаткове оформлення». У даному діалоговому вікні в розділі «Елемент» виберіть за допомогою списку пункт «Значок». У правій частині вікна встановіть потрібний розмір іконок за допомогою кнопок-стрілок або введіть нове значення з клавіатури.
3
Натисніть кнопку ОК у вікні «Додаткове оформлення», у вікні «Властивості: Екран» натисніть на кнопку «Застосувати». Дочекайтеся, поки відбудеться перенастроювання іконок на моніторі і натисніть кнопку ОК або кнопку Х в правому верхньому куті вікна, щоб завершити роботу з настройками і закрити вікно властивостей.
4
Якщо вам необхідно зробити значки крупніше, скористайтеся іншою опцією налаштувань. На вкладці «Оформлення» у вікні «Властивості: Екран» натисніть на кнопку «Ефекти». Відкриється нове діалогове вікно. Встановіть маркер в поле навпроти напису «Застосовувати великі значки», натисніть кнопку ОК, щоб закрити вікно ефектів, кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, і закрийте вікно властивостей.
5
Додайте значки нового розміру на робочому столі у відповідності зі своїми вподобаннями. Для цього підведіть курсор до потрібної іконці, утримуючи ліву кнопку миші, перемістіть іконку в обрану частину екрану, відпустіть кнопку миші. Коли наведете порядок, правою кнопкою миші у вільному місці робочого столу і виберіть з меню, що випадає команду «Оновити».
Зовнішній вигляд операційної системи Windows 7 дещо незвичний, і багатьом користувачам не до вподоби великий розмір іконок робочого столу і величезна панель задач, що закриває значну частину екрана. Але Windows 7 дозволяє змінити розмір іконок на робочому столі, на панелі завдань, а також в будь-якій папці Провідника Windows.
Інструкція
1
Для зміни розмір а іконок на робочому столі потрібно покрутити коліщатком мишки, утримуючи затиснутою клавішу Ctrl на клавіатурі. Ви здивуєтеся, яких розмір ов можуть бути іконки!
2
Щоб виконати те ж дію для іконок в папках Провідника, відкрийте будь-яку папку і клацніть на кнопці «Змінити уявлення», яка знаходиться в правому верхньому куті вікна, і встановіть значення «Звичайні значки». Тепер можна покрутити коліщатко миші, затиснувши клавішу Ctrl, щоб змінити розмір іконок.
3
Для зміни іконок панелі завдань, клацніть на її вільної області правою кнопкою миші і виберіть «Властивості». У діалоговому вікні, на вкладці «Панель завдань» встановіть прапорець «Використовувати маленькі значки» і натисніть «ОК». Панель завдань прийме звичний вигляд, а значки стануть значно менше.