Як надути гімнастичний м'яч.

Гіподинамія в сучасному суспільстві стає справжньою проблемою. Сидяча робота, відсутність часу на заняття спортом - і ось вже починаються проблеми з хребтом, і з'являється зайва вага. На допомогу може прийти фітбол, тобто гімнастичний м'яч. Цей простий снаряд допоможе зняти напругу в хребті та суглобах, змусить скорочуватися всі групи м'язів. Щоб заняття принесли користь, м'яч треба правильно надути.
Вам знадобиться
  • гімнастичний м'яч, насос
Інструкція
1
Використовуйте для надування м'яч а насос, оснащений наконечником для отвори клапанного типу. Навряд чи вам вдасться надути м'яч ротом - це занадто складно. Якщо ви купили м'яч для маленької дитини, попередньо обов'язково вимийте його або протріть дезинфікуючою рідиною для пластику або гуми.
2
Після того, як ви принесли м'яч додому з вулиці, дайте йому вилежатися пару годин, і тільки потім, коли він придбає кімнатну температуру, приступайте до надування. Пригвинтите наконечник насоса до отвору на м'яч е і починайте накачувати. Не варто намагатися накачати м'яч до діаметра, який вказаний в інструкції: достатньо 80 - 90%. Так як м'яч і зроблені з високоеластичних матеріалів, через якийсь час вони трохи розтягуються.
3
При підкачуванню м'яч а його діаметр не повинен перевищувати максимальний вказаний розмір. Подивіться, які розміри вказані на упаковці. Щоб зрозуміти, чи правильно ви накачали снаряд, легко натисніть на нього рукою - він повинен прогнутися на пару сантиметрів. Якщо ви надує м'яч дуже сильно, на ньому буде складно утримувати рівновагу. Якщо ж ви надує його занадто слабо, то не отримаєте потрібного масажу і впливу на м'язи тіла.
4
Поверхня, на якій проходитимуть заняття, повинна бути рівною і не надто слизькою. Виключені заняття на кам'яних поверхнях - це небезпечно. Приберіть все колючі та ріжучі предмети з підлоги. Не встановлюйте м'яч поряд з опалювальними приладами та іншими джерелами тепла.
5
Якщо ви відчуєте, що для занять вам потрібно небагато поддуть м'яч, повторіть зазначену процедуру, намагаючись не випустити повітря з снаряда при приєднанні насоса. І навпаки, якщо м'яч занадто жорсткий для вас, відкрийте захисний клапан і злегка випустіть повітря їх м'яч а. Якщо повітря йде в процесі занять, перевірте якість захисного клапана.
У сучасному суспільстві гіподинамія стала справжньою проблемою. Сидяча робота, малорухливий спосіб життя, нестача часу на заняття спортом - і ось, починаються проблеми з хребтом, суглобами, з'являється зайва вага. На допомогу може прийти гімнастичний м'яч - фітбол. Цей простий предмет допомагає зняти напруження в м'язах і суглобах, досить п'ятнадцяти хвилин в день. Щоб заняття принесли максимум користі, необхідно правильно надути м'яч.
Вам знадобиться
  • - насос.
Інструкція
1
Для надування м'ячика використовуйте насос зі спеціальним наконечником для отвори клапанного типу. Надути м'яч ротом досить складно, втім, ви можете спробувати, але навряд чи досягнете потрібної пружності. Якщо ви придбали гімнастичний м'яч для маленької дитини, то перед надуванням не забудьте його вимити з милом або протерти дезінфікуючими засобами для гуми і пластика.
2
Якщо ви принесли м'яч з вулиці, то не поспішайте надувати його. Дайте йому вилежатися протягом двох годин. Після того, як він нагріється до кімнатної температури, приступайте до процесу надування.
3
Пригвинтите наконечник насоса до отвору на м'ячику і починайте накачувати повітря. Не потрібно намагатися накачати м'яч до діаметра, зазначеного в інструкції: 85-95% буде цілком достатньо для комфортних і продуктивних занять. Гімнастичні м'ячі виготовляються з матеріалів високого ступеня еластичності, тому з часом трохи розтягуються.
4
В деяких моделях гімнастичних м'ячів немає захисного клапана, який можна закрити й відкрити в будь-який час. Для того щоб надути такий снаряд, вам знадобиться насос з голкою. Вставте голку в ніпель і починайте процес накачування звичайним чином.
5
Щоб зрозуміти, чи правильно ви накачали м'ячик, натисніть на нього рукою з мінімальним зусиллям: він повинен прогнутися на два-три сантиметри. Якщо ж ви надує м'яч занадто сильно (більше розміру, зазначеного виробником на упаковці), то вам буде складно утримати на ньому рівновагу. І навпаки, якщо м'яч надутий слабо, то ви не отримаєте належного впливу на м'язи тіла і потрібного масажу (якщо м'яч з пухирцями).
6
Якщо під час занять ви відчуваєте, що вам потрібно трохи підкачати м'яч, повторіть вищеописану процедуру. Намагайтеся не випустити повітря з снаряда в момент приєднання насоса.
7
Якщо ж м'яч надто жорсткий для вас, і ви не можете втримати рівновагу, відкрийте захисний клапан (або вставте голку) і випустіть повітря. Якщо м'яч швидко здувається під час занять, перевірте якість захисного клапана.