Як поповнювати гаманець webmoney через смс. поповнення гаманця webmoney через смс в узбекистан.

Webmoney стали універсальними грошовими коштами, прекрасно замінюють реальні гроші. Але для перерахування грошей з одного електронного гаманця на інший їх потрібно спочатку мати на своєму електронному рахунку. Гаманець вебмані поповнюють за допомогою карти Webmoney, обмінних пунктів, відділень банку, платіжних терміналів, карт Visa або MasterCard і SMS- повідомлень.
Вам знадобиться
  • -телефон з карткою і грошима на рахунку;
  • -доступом до інтернету.
Інструкція
1
Поповнення гаманця вебмані за допомогою смс - один з найлегших шляхів, але в той же час найдорожчий, оскільки комісія за переказ грошей з вашої картки на електронний рахунок складає від 30 до 50 % від суми платежу. На даний момент існує багато сервісів, які займаються переказом грошей за допомогою смс -повідомлень. На жаль, багато серед них і лохотронів.
2
Так що при виборі сайту, за допомогою якого ви хочете поповнити рахунок, потрібно бути дуже обережним. Статистика свідчить, що близько 95% сайтів, конвертують ваші гроші в електронні, шахраї. Сайти-лохотрони, як правило, мають поганий дизайн, так як їх розробники не бажають витрачати зайві гроші на непотрібну, на їхню думку, привабливість.
3
До того ж, якщо судити з побаченого, у такого сайту величезну кількість операторів мобільного зв'язку з різних країн, що саме по собі викликає підозру, оскільки вимагає великої організаційної роботи. Зверніть увагу також на форму власності. Безпечніше мати справу з юридичними особами або сайтами, вже зарекомендували себе на обміні, введенні і виведенні електронних грошей. Не забудьте перевірити наявність персонального атестата Webmoney і бізнес рівня. Також поцікавтеся кількістю негативних і позитивних відгуків, оплаті послуг з урахуванням ПДВ.
4
Щоб поповнити гаманець вебмані, потрібно знати також поширені гаманці номіналів: електронний аналог долара - WMZ, рубля - WMR, євро - WME. Як правило, обмін грошей проходить таким чином: ви підключаєтеся до інтернету, запускаєте свій веб-гаманець, авторизуєтесь в системі, заходите на сайт, що спеціалізується на поповненні вебмані через смс, вводите номер свого гаманця, країну і оператора , а також суму переказу, перевіряєте дані і натискаєте «Продовжити». Після чого вам приходить смс з кодом підтвердження, ви його сумлінно вводите в текстове повідомлення і відправляєте відповідь смс.
5
Термін зарахування електронних грошей буває різним, залежно від сервісу, з яким ви співпрацюєте.