Як дізнатися за симптомами хвороба. якщо дитина сміється і у нього синіють губи.

Симптоми хвороби - це ознаки, що свідчать про її наявність. Постановка правильного діагнозу по симптомам - нелегка справа навіть для досвідченого лікаря, адже існує велика кількість хвороб з дуже схожою симптоматикою. Саме тому абсолютно неприпустимо, коли людина, що не має медичної освіти, встановлює діагноз або собі, або іншим людям. Тим не менш, не завадило б знати ознаки захворювання того чи іншого органа. Хоча б тому, щоб виявивши їх у себе, звернутися до лікаря для точної діагностики і лікування.
Інструкція
1
Хвороби нирок них свідчать такі ознаки, як часто повторювана біль в бокових областях попереку, зміна кольору сечі, уповільнення пульсу, зниження лібідо, відчуття замерзання кінцівок, особливо пальців. При запальних процесах спостерігається підвищення температури, наявність білка в сечі (визначається лише лабораторним шляхом), гарячковий стан, часто блювота.
2
Хвороби сердцаПрі них людина часто відчуває швидку стомлюваність, задишку, пригнічений стан духу, безсоння, надмірне потовиділення. Болі за грудиною - вірна ознака. Також про хвороби серця може свідчити прискорений пульс.
3
Хвороби шлунково-кишкового трактаі таких хворобах насамперед свідчать печія, нудота, болі в животі (особливо після їжі), підвищений метеоризм, розлади травлення (аж до сильної діареї), блювота. В цьому випадку хворому слід звернутися до лікаря, а не приймати медикаменти без призначення лікаря. Часто ці ознаки можуть свідчити і про захворювання інших органів.
4
Хвороби печеніПожелтеніе білків очних яблук, відчуття замерзання всього тіла, больові відчуття в правому підребер'ї, постійно пересихають губи.
5
Хвороби дихальних путейних них вкажуть такі симптоми, як кашель (як сухий, так і з відходженням мокротиння), біль в горлі, утруднене дихання, часто супроводжується больовими відчуттями в грудній клітці, а також слабкість, надмірна пітливість, нездоровий « гарячковий »рум'янець, висока температура, біль у горлі.
Корисна порада
Ще раз нагадуємо, що встановити правильний діагноз і вибрати найбільш ефективну тактику лікування може тільки лікар. Тому при виявленні у себе вищеперелічених ознак якнайскоріше зверніться до лікувальної установи.