Як встановити маршрутизатор asus.

Щоб створити домашню мережу з доступом в інтернет, рекомендують використовувати маршрутизатор . Це пристрій дозволить значно спростити процедуру створення і налаштування мережі.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Спочатку виберіть тип маршрутизатор а. Якщо ви використовуєте ноутбуки, то найрозумніше придбати обладнання, що підтримує роботу з мережею Wi-Fi. Це дозволить підключати ноутбуки до домашньої мережі та інтернету, не використовуючи при цьому мережеві кабелі.
2
Встановіть Wi-Fi маршрутизатор в потрібному місці. Краще розмістити його в центральній частині квартири або будинку, щоб забезпечити високий рівень сигналу у всіх приміщеннях. Підключіть обладнання до мережі змінного струму. Тепер з'єднайте з одним з портів Ethernet Wi-Fi маршрутизатор а мережевий кабель. Інший його кінець підключіть до мережевої карти ноутбука або комп'ютера.
3
Увімкніть Wi-Fi маршрутизатор і пристрій, поєднане з ним. Тепер відкрийте інтернет-браузер і введіть в поле url-адрес//192.168.1.1 (для пристроїв фірми ASUS). Після натискання клавіші Enter відкриється web-інтерфейс мережевого пристрою.
4
Перейдіть до меню WAN для настройки доступу до інтернету. Заповніть потрібні поля цього пункту, спираючись на рекомендації провайдера. Зазвичай настройку меню WAN виробляють аналогічно налаштуванні прямого підключення до інтернету. Обов'язково включіть наступні функції: DHCP, NAT, Firewall.
5
Натисніть кнопку Save (Зберегти) для застосування параметрів меню WAN. Відкрийте меню Wi-Fi. Виконайте настройку власної точки доступу. Задайте її ім'я і пароль, який буде потрібно ввести для отримання доступу до бездротової мережі. Виберіть тип безпеки. Використовуйте той параметр, з яким зможуть працювати ваші ноутбуки. Збережіть налаштування Wi-Fi маршрутизатор а. Перезавантажте це мережеве обладнання.
6
Тепер з'єднайте стаціонарні комп'ютери з LAN-портами маршрутизатор а. Для цього використовуйте мережеві кабелі. Ноутбуки і смартфони підключіть до Wi-Fi мережі. Переконайтеся в тому, що всі пристрої отримали доступ в інтернет. Перевірте можливість підключення комп'ютерів один до одного всередині мережі.