Як зберігати ялинкові іграшки.

Ялинкові іграшки - неодмінний атрибут новорічного свята. Всілякі кулі, свічки, «соснові шишечки», фігурки людей і тварин, гірлянди. У багатьох сім'ях, поряд із сучасними іграшками, є старі, що передаються з покоління в покоління. Часом такі іграшки являють собою справжній витвір мистецтва. Не дивно, що ялинка, прикрашена ними, виглядає просто чудово! Але будь-яке свято рано чи пізно закінчується. Як же зберігати новорічні іграшки , щоб уберегти їх від поломки і псування?
Вам знадобиться
  • - картонні коробки;
  • - вата;
  • - серветки.
Інструкція
1
Зберігайте новорічні іграшки в щільних картонних коробках, найкраще, якщо картон «гофрований». Якщо вдасться дістати коробки з-під алкоголю, тобто з внутрішніми перегородкамі- «роздільниками» з того ж картону, то це, мабуть, самий ідеальний варіант. Їх можна попросити у продавців в найближчому продовольчому магазині, особливо, якщо ви там регулярно «отоварюватися»: постійному покупцю навряд чи відмовлять.
2
В кожен «відсік», утворений перегородками стінками коробки, намагайтеся класти стільки іграшок, скільки поміщається до верхньої кромки коробки. Тоді вони будуть щільно упаковані і ризик пошкодження від випадкового поштовху мінімальний. Якщо рівень буде трохи нижче, нічого страшного, можна доповнити зверху зім'ятої папером, серветками і т.д. А от вище вже не можна, адже від натискання при закритті кришки іграшки - і верхня і ті, що під нею - можуть просто-напросто лопнути.
3
Зрозуміло, перед тим, як укладати іграшки у відсіки, кожну з них загорніть в серветку. Часто зустрічається рада загортати іграшку поверх серветки ще й в шматок щільного паперу або газети доцільний тільки в тому випадку, якщо коробки з новорічними прикрасами збираються перевозити в інше місце. А якщо їх всього лише обережно, намагаючись не трясти, поставлять на антресолі або на верх шафи, такі запобіжні заходи навряд чи потрібні.
4
Щоб на наступний Новий Рік можна було швидко і без проблем відшукати, де які іграшки лежать, зробіть на кришках коробок написи, або ж наклейте стікери з вказівками: «великі кулі», «маленькі кулі »,« фігурки »і т.д.
5
Гірлянди можна точно також зберігати в «відсіках» коробок, але краще намотате їх на якусь опору, або помістити в циліндричні ємності з кришками (з-під чіпсів «Прінглс», наприклад).