Як чистити імбир. Як очистити корінь імбиру.

Корінь імбиру активно набирає популярність серед любителів японської кухні, здорового харчування та схуднення. Зіткнувшись з цим коренеплодом, багато хто не зовсім розуміють, як правильно його очищати. На ділі це виявляється набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд.
Вам знадобиться
  • Корінь імбиру, овощечистка/ложка/жорстка щітка.
Інструкція
1
Візьміть корінь імбиру, обмийте його в прохолодній воді (гаряча вода небажана для будь-яких овочів і коренеплодів). Далі гострим ножем акуратно зріжте всі відгалуження з кореня. Дрібні більше не знадобляться, великі ж відгалуження не викидайте, очистіть їх також, як головну частину коренеплоду, і використовуйте при приготуванні різних страв, чаю і ін.
2
Перший варіант очистки кореня імбиру - за допомогою овощечісткіВозьміте підготовлений імбир і зверху вниз овощечисткой зрізайте його шкірку. При такому способі очищення імбиру можна скористатися ножем (він обов'язково повинен бути гострим). При використанні ножа стежите за товщиною срезаемой шкурки - вона не повинна перевищувати пари міліметрів, інакше ви почнете зрізати природний захисний шар коренеплоду, що допомагає утримувати в ньому корисні ефірні масла.
3
Другий варіант - чистити імбир звичайній їдальні ложкойДля цього попередньо вимитий і позбавлений від зайвих відгалужень корінь імбиру затисніть лівою рукою. У праву візьміть столову ложку так, щоб великий палець упирався в її опуклу частину. Далі, міцно утримуючи ложку в руці, починайте шкребти імбир , приблизно так, як ви поступаєте з молодою картоплею. В цьому варіанті очищення, як і в попередньому, можна використовувати ніж, але не гострий і з несильним давленіем.Учтіте, що знімати потрібно тонкий шар верхньої шкурки, не зачіпаючи при цьому придатну для використання частина коренеплоду.
4
Ще одна можливість очистити імбир - скористатися жорсткою щеткойПрі цьому найбільш простому способі корінь імбиру збереже максимум ефірних масел і, отже, корисних речовин. Під струменем прохолодної води потріть коренеплід з невеликим натиском щіткою. Шкірка тонким шаром зійде з коренеплоду, залишивши його потрібну частину практично незачепленою.
Зверніть увагу
Очищений імбир варто зберігати, обмеживши доступ повітря.