Як зайти в налаштування dsl.

DSL-модеми, що надають інтернет в парі зі стаціонарним телефоном, мають власні настройки. Дані настройки може змінити користувач комп'ютера. Зробити це можна через спеціальний веб-сервіс, що містить параметри DSL.
Інструкція
1
Веб-інтерфейс являє собою ні що інше, як «локальний сайт» модему з ручними настройками і діагностикою. Щоб зайти в налаштування DSL або ADSL, відкрийте порожню вкладку у вашому браузері, і наберіть в адресному рядку IP-адреса: 192.168.1.1После введення адреси натисніть клавішу Enter.На екрані виникне вікно з формою входу в настройки модему. Пара логін-пароль складається зі слів "admin"/"admin" або "admin"/"1234" (без лапок). Як тільки поля заповнені, мишею натисніть на кнопку входу на екрані або клавішу Enter на клавіатурі. Через кілька секунд сторінка браузера перезавантажиться, і ви ввійдете в веб-інтерфейс з настройками модему.
2
Деякі модеми підтримують вхід за технологією Telnet. Тому, якщо ваш DSL не відповідає на стандартний IP, можна спробувати ввести в адресний рядок модему наступне: telnet 192.168.1.1
3
Якщо комп'ютер є частиною мережі, можливо, такий IP-адреса зайнятий. В такому випадку спробуйте ввести схожі матриці і дивіться на результат в браузері: 192.168.0.X192.168.1.XВместо X - будь-яка цифра.
4
Можливо, ви раніше змінювали IP комп'ютера і забули його. За допомогою спеціального програмного забезпечення можна спробувати просканувати діапазон IP-адрес і знайти в ньому IP модема або роутера. Для цієї операції підійдуть програми LanSpy і LanScope, але користуватися ними краще тільки досвідченим користувачам.
5
І, нарешті, якщо стандартний IP не працює, і у вас немає часу «заморочуватися», зробіть процедуру hard reset. Вона являє собою апаратне відновлення модему на заводські установки. Вимкніть інтернет-з'єднання, переверніть модем низом вгору або тильною стороною до вас і знайдіть невеликий отвір, іноді підписується "Reset". Вставте в нього до упору або до клацання швейну голку, щоб перезавантажити модем, після чого знову підключіть інтернет і зайдіть в налаштування веб-інтерфейсу способом, зазначеним у першому кроці.