Як відкрити дверцята.

Непередбачені ситуації трапляються з кожним автомобілістом. Одна з найнеприємніших, це коли ключі від автомобіля залишилися в салоні, а двері закрилися. Як же відкрити двері, заподіявши своєму чотириколісного друга якомога менше шкоди?
Інструкція
1
Найпростіший, але і самий неприємний спосіб - це розбити скло автомобіля, просунути руку і відкрити двері зсередини. Вдавайтеся до такого рішення проблеми тільки в крайніх випадках. Адже крім варіанту «краще лому немає прийому», тобто більш лояльні методи впоратися з виниклою проблемою. Якщо ви все ж зважилися бити скло, то пам'ятайте: робити це краще не рукою, а яким-небудь важким предметом, який завжди можна знайти поблизу. Також не варто розбивати лобове або заднє скла. Їх заміна обійдеться вам набагато дорожче, ніж заміна скла з боку задніх пасажирів. Не варто бити і скло з боку водія. Це перешкодить вам керувати (особливо взимку) транспортним засобом. Якщо ви вирішили розбивати скло рукою, то обмотайте її який-небудь ганчіркою або кофтою, щоб не поранитися битим склом.
2
Викличте службу підтримки і допомоги на дорогах. За короткий проміжок часу до вас приїде автомобіль підтримки з кваліфікованим майстром, який за допомогою спеціального інструменту відкриє двері вашого автомобіля за лічені хвилини. Тільки от обійдеться такий виклик в копієчку для вашого бюджету. Але в той же час ваш автомобіль ні краплі не постраждає, як у першому випадку.
3
Якщо вдома є запасний комплект ключів, то зателефонуйте на мобільний телефон кого-небудь із домашніх зі свого стільникового. Попросіть людини, що знаходиться вдома, розблокувати двері автомобіля, натиснувши відповідну кнопку на ключі від машини. Одночасно піднесіть свій мобільний до дверей і утримуйте його на відстані близько 30 см від неї. Двері машини повинна буде відкритися. При даному випадку віддаленість людини з запасним комплектом ключів від замкнених дверей автомобіля не має значення. Якщо виклик на мобільний телефон пройшов, то двері повинна відкритися. Пам'ятайте, що такий спосіб відкрити двері може не спрацювати на сучасних дорогих автомобілях з «навороченою» охоронною системою.
4
Зніміть ущільнювач між дверима і бічним склом вашого авто. Просуньте заздалегідь підготовлену дріт, один кінець якої загнутий у вигляді гачка, в зазор між дверима і склом і постарайтеся підчепити поводок приводу замка.