Як прибрати брижі.

Для ефективної роботи на комп'ютері необхідно правильно налаштувати користувальницький інтерфейс. Якщо ви працюєте при рябящем екрані монітора, то наслідки для вашого зору можуть бути катастрофічними. Щоб звести нанівець негативний вплив на очі, необхідно прибрати брижі .
Інструкція
1
Змініть частоту оновлення екрану монітора. Для цього включіть комп'ютер. Правою кнопкою миші по полю «Робочого столу» в довільному місці (але не на іконах і «Панелі задач і меню« Пуск »). На екрані з'явиться вікно «Властивості: Екран». Виберіть вкладку «Додатково» і активуйте її, клацнувши по ній два рази курсором миші. З'явиться додаткове вікно «Властивості: Модуль підключення монітора». Зверху виберіть вкладку «Монітор» і активуйте її курсором миші.
2
Далі в розділі «Параметри монітора» поставте «Прапорець» в пункті «Приховати режими, які монітор не може використовувати». Це дозволить не відображати частоту оновлення екрану, не підтримувану вашим монітором. Пам'ятайте, що вибір частоти, що не підтримуваної вашим монітором, може призвести до висновку нестійкого зображення або несправності обладнання.
3
Виберіть пункт «Частота оновлення монітора» і подивіться доступний діапазон частот, який підтримує ваш монітор. Виберіть найбільш високе значення з усіх доступних. Натисніть кнопку «ОК» або «Застосувати» у правому нижньому кутку вікна. Після цього система переведе вас до вікна «Властивості: Екран», а обрані вами параметри будуть застосовані. Перезавантажте комп'ютер. Не вибирайте безпечний режим.
4
Крім зміни частоти оновлення екрану монітора змініть також дозвіл монітора. Пам'ятайте, що правильно вибраний дозвіл монітора не тільки збільшує продуктивність праці, але ще й допомагає зменшити негативні впливи на ваш зір. Для встановлення більш високого дозволу ваш модуль підключення монітора повинен підтримувати певні характеристики. У вікні «Властивості: Екран» в лівому нижньому куті знайдіть напис «Дозвіл екрану» і встановіть його максимально можливим. Натисніть кнопку «ОК» або «Застосувати» і перезавантажте комп'ютер.