Як перевірити бензонасос.

Рух автомобіль здійснює за рахунок подачі палива в циліндри двигуна. В іншому випадку, воно неможливе. Для цього застосовується бензонасос , який висмоктує паливо з бензобака і направляє його в карбюратор. Але, чи можна рухатися без нього? Бувалі автолюбителі дадуть відповідь - можна, звичайно, це створить деякі труднощі. Однак це тимчасовий захід, найкраще спробувати знайти несправність в бензонасос е, відремонтувати його або замінити.
Вам знадобиться
  • - ключ "на 13";
  • - ключ "на 8";
  • - викрутка
Інструкція
1
Відкрийте капот автомобіля та принюхайтесь. Якщо відчули стійкий запах бензину, то огляньте бензонасос , не знімаючи його з автомобіля. Зазвичай, через спрацювання різьби болта, який тримає його верхню кришку, виходить зазор між нею і корпусом. Крім цього, на паливному насосі будуть явно видні патьоки бензину. У цьому випадку слід зняти його з двигуна і ретельно оглянути.
2
Від'єднайте що подає та вихідні шланги, послабивши хомути ключем «на 6» або викруткою. Зніміть бензонасос з автомобіля, відкрутивши ключем «на 13» дві гайки зі шпильок блоку циліндрів. Якщо не вийде подужати щільно верхню кришку до його корпусу, то верхня частина насоса підлягає заміні.
3
Відкрутіть центральний болт. Вийміть сітчастий капронову фільтр. Огляньте його, він не повинен мати пошкоджень. Якщо вони є, замініть фільтр. Відкрутіть по колу шість гвинтів і зніміть верхню частину паливного насоса. На ній розташовані клапана, всмоктуючий і нагнітає. Для повірки останнього подайте в нагнітає штуцер насоса повітря (ручним або ножним насосом), клапан повинен щільно сісти на своє місце і не пропускати повітря. Якщо це не відбулося, то замініть його або замініть верхню частину.
4
Огляньте вузол діафрагм. Розберіть його. Для цього ключем «на 8» відкрутіть центральну гайку. Вузол стиснутий пружиною, тому будьте обережні. Після розбирання, огляньте ретельно діафрагми. Вони повинні бути еластичними і без пошкоджень. Якщо будуть помітні будь-які дефекти - замініть. Огляньте пружину. Вона повинна бути цілою і достатньо пружною. Якщо ні, то замініть, а в дорозі, просто розтягніть і поставте тимчасово.
5
Візьміть штовхач. Огляньте його. Він повинен бути без видимих пошкоджень, а саме: на торці не повинно бути наклепу. Якщо є, то замініть його, якщо ви в дорозі, то відрегулюйте довжину прокладками між насосом і блоком циліндрів.