Як відкрити ВАЗ, якщо сів акумулятор.

Якщо на вашому автомобілі розрядився акумулятор , а двері закриті, то скористатися машиною досить проблематично. Але все ж є способи відкрити двері авто і виправити ситуацію.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що навіть при розрядженому акумулятор е, коли сигналізація не працює, ви можете відкрити двері механічним способом за допомогою ключа. Потрапивши в салон машини, необхідно відкрити капот і зняти розрядився акумулятор . Далі все залежатиме від терміну, протягом якого використовувалася акумулятор ная батарея і як довго вона простояла розряджена. Якщо акумулятор розрядився недавно, можна спробувати зарядити його або прикурити від іншої машини за допомогою високовольтних проводів. Якщо машина простояла досить давно з розрядженим акумулятор ом, то буде потрібно замінити його, купивши новий. Після заміни батареї будьте готові, що спрацює охоронна сигналізація автомобіля. Відключіть її з брелка. Після цього двері в вашому автомобілі будуть відкриватися, як колись.
2
Якщо вам необхідно потрапити в свій автомобіль з розрядженим акумулятор ом, а ключів у вас при собі немає, то зверніться на станцію технічного обслуговування або ж викличте по стільниковому телефону служби технічної допомоги на дорозі. Будьте готові показати документи на машину. Без них вам відмовлять в розтині вашої машини і можуть прийняти за викрадача.
3
Якщо акумулятор вашої машини розряджений, двері закриті, а ключі від автомобіля знаходяться в салоні, не панікуйте. Знайдіть дріт і загніть один з її кінців таким чином, щоб вийшов гачок. Опустіть вийшов гачок в щілину між склом і самими дверима автомобіля та зачепите їм привід замка. Плавно, але із зусиллям потягніть його наверх. Двері відкриється. Якщо немає часу шукати дріт або ж ви знаходитеся в такій ситуації, що знайти її просто ніде, то зніміть двірник, витягніть з нього спицю і загніть один з її кінців. Вийде гачок. Як діяти далі, ви вже знаєте.
4
Пам'ятайте про старовинний російський інструмент, що відкриває всі двері і замки на будь-якій машині. Це молоток (або його замінник). При безпорадному варіанті його застосування може стати виходом з положення. Тільки будьте обережні і не поріжте осколками скла.