Як придумати костюм.

Як діти, так і дорослі обожнюють костюмовані вечірки. Такий захід зробить веселим будь-яке свято - День народження, Новий рік, та хоч День прийняття конституції. Не кажучи вже про Хеллоуїн, де костюм - обов'язковий атрибут вечора. І кожен раз перед любителями вбратися постає питання - ким же їм стати на цей раз?
Інструкція
1
Найчастіше господар вечірки придумує тему заходу, відштовхуючись від якої, гості придумують собі костюми. Темою може бути будь-який фільм, книга, дитяча страшилка. В цьому випадку ви можете зробити костюм свого улюбленого героя із заданого твори і розважатися. Не соромтеся прийти на піратську вечірку в костюмі Джека Горобця, нехай крім вас там буде ще десяток капітанів Джеків. Зате скільки у вас з'явиться тем для розмов і жартів!
2
Костюмована вечірка може бути влаштована по якомусь напрямку в одязі, субкультурі, часовим відрізком. Якщо простір для творчості широкий, відкривайте шафи і скрині і переглядайте одяг, приділяючи особливу увагу бабусиним речам. Найчастіше до наявної будинку одязі можна додати аксесуарів і відповідний макіяж і отримати оригінальний наряд. Приміром, глухе чорне плаття, знайдене в шафі, можна доповнити рукавичками і макіяжем і стати готичної королевою, а поверх дбайливо збереженого мамою шкільного сукні пов'язати червоний шийну хустку і йти на вечірку в костюмі пустотливий піонерки.
3
Сучасна індустрія пропонує безліч готових костюмів. Якщо у вас немає часу шити і вигадувати, пробіжіться по магазинах. Там ви зможете вибрати котячі вушка, маску з фільму «Крик» або костюм спайдермена.
4
Також, якщо у вас немає часу шити повноцінний костюм, можете обмежитися аксесуарами. Для створення образу пірата досить пов'язки на око і чорного капелюха. Одягніться в чорне, візьміть ту ж капелюх, пов'яжіть чорна хустка на очі, попередньо прорізавши в ньому отвори, і ви вже Зорро.
5
Якщо у вас є знайомі, які працюють в поліції, лікарні або пожежної частини, зверніться до них з проханням позичити вам уніформу на вечір. Будь-яка компанія буде рада побачити в своїх рядах бравого пожежного або сексуальну медсестру.
Будь-яке власну справу починається з пошуку і оформлення бізнес-ідеї. При творчому підході знайти підходящу ідею для бізнесу не складе труднощів. Потрібно тільки пам'ятати, що успішна підприємницька ідея обов'язково повинна бути спрямована на вирішення проблем людей.
Інструкція
1
Успішне здійснення ділового проекту не в останню чергу визначається тим, наскільки точно і повно вам вдалося виявити нереалізовані потреби інших людей. Нескладно затіяти якийсь проект, виходячи з власних уявлень про потрібність і затребуваності тієї чи іншої послуги або продукту. Але успішним бізнес стане тільки в тому випадку, коли він має справу з конкретними проблемами, які очікували свого рішення.
2
Потенційні споживачі вашого майбутнього продукту повинні бачити для себе очевидну вигоду від його використання. Цінність ваших товарів або послуг в очах покупця повинна бути безумовною. Враховуйте, що якщо щось представляє цінність особисто для вас, то воно зовсім не обов'язково буде сприйматися таким же чином іншими людьми.
3
Озирніться навколо себе. Знайдіть декілька сфер діяльності, які вас категорично не влаштовують. Шукайте ті речі, до яких у вас є претензії. Запишіть результат ваших пошуків на папері.
4
Використовуйте відкриті джерела інформації, такі як газети, форуми, телевізійні дискусії. Дуже часто тут ви можете почерпнути ті проблеми, які чекають свого рішення. Якщо людей щось не влаштовує - це пряма вказівка на можливу сферу застосування ваших ділових здібностей.
5
Ще одне джерело нових ідей - розмови, обговорення, обмін думками. Уважно слухайте, про що говорять люди вдома або на роботі, коли стоять в чергах або на зупинках громадського транспорту. Як правило, теми таких розмов можуть наштовхнути вас на цінні ідеї, які можна використовувати в бізнесі.
6
Перегляньте свої записи, в яких перераховані різні проблеми. Задайте собі питання: що я можу запропонувати, щоб поліпшити стан справ в даній сфері? Це може бути звичайне удосконалення вже існуючих речей або створення чогось абсолютно нового.
7
Проблеми, які можуть представляти для вас інтерес, не обов'язково повинні бути глобальними. Деякі з тих речей, які турбують людей, можуть бути вирішені досить просто, але часто все впирається в природну лінь і небажання вирішувати проблеми самостійно. Люди часто шукають готові рішення своїх проблем. Ваше завдання - запропонувати їм такі рішення. Повірте, вони з радістю будуть платити за це.
8
Припустимо, ви знайшли кілька ідей для початку власної справи. Перш ніж кидатися втілювати їх у життя, проведіть їх сортування. Виберіть ту ідею, яка більшою мірою відповідає вашим нахилам та інтересам. Бажано мати хоча б загальне уявлення про ту сферу, до якої належить ідея вашого бізнесу. Зберіть додаткову інформацію. Оцініть перспективність втілення проекту саме у вашому регіоні. І тільки тоді приступайте до його здійснення.