Як видалити запах цвілі. Як прибрати запах цвілі в кімнаті.

Багато господарів стикаються з такою проблемою, як неприємний і смердючий запах цвілі в квартирі, який може привести масу неприємностей здоров'ю. Прибрати цей запах можна тільки після усунення самого джерела його поширення. Спори цвілі є небезпечним токсином, який викликає нежить, кашель, подразнення і сльозоточивість очей, головні болі і діарею. Приступите негайно боротьбу з запах ом цвілі і його безпосереднім джерелом.
Вам знадобиться
  • - оцет;
  • - борна кислота;
  • - перекис водню;
  • - сода;
  • - кавова гуща;
  • - гумові рукавички;
  • - респіратор або маска.
  • - захисні окуляри.
Інструкція
1
Насамперед необхідно встановити причину і джерело запах а цвілі. Вона любить такі місця, де сиро і тепло. Це може бути місце під ванною або раковиною, на стінах через конденсат від труб, за шафами і в антресолях. Найчастіше протечка даху служить причиною появи цвілі в будинку.
2
Видаліть матеріали, пошкоджені пліснявою. При цьому не забудьте надіти респіратор або маску для обличчя, гумові рукавички і захисні окуляри для очей. Якщо місце поразки - плитка, ретельно почистіть її. Якщо ж цвіль глибоко в'їлася в гіпсокартон або підлогове покриття, тоді доведеться подумати про ремонт.
3
Ретельно очистіть ділянки, уражені пліснявою. Для цього приготуйте наступний розчин: змішайте дві частини оцту з однією частиною борної кислоти, додайте чотири частини води і дві частини перекису водню. Цей склад допоможе видалити цвіль і її запах . Якщо пошкодження обширні і надто глибокі, в цьому випадку бажано звернутися за допомогою до фахівців.
4
Гарненько провітріть приміщення для того, щоб позбутися неприємного запах а. Після видалення цвілі, місця її проживання виявляться ще більш вологими, ніж колись. Забезпечте протяг або рух повітря в районі очищених місць від цвілі. Приплив повітря допоможе просушити поверхню, і вона стане негостинній для проживання грибка.
5
Харчова сода вважається чудовим поглиначем запах а цвілі. Посипте їй оброблені місця і залиште на кілька годин, після чого пропилесосьте або зчистіть щіткою. Сода поглине не тільки неприємний запах , але і надлишок вологи. Якщо запах зник не повністю, залиште на деякий час в цьому місці відкриту коробку з содою.
6
Найчастіше запах цвілі утворюється в посуді, якщо вона знаходилася довгий час у вологому стані. Кавова гуща відмінно перебиває сторонні запах і і допоможе впоратися з цією проблемою. Достатньо лише помити посуд кавовою гущею, обполоснути і протерти сухим, чистим рушником.