Як встановити підтримку японської мови.

Початківці вивчати японську мову і любителі японської культури часто стикаються з проблемою відображення японських текстів на сайтах - замість ієрогліфів з'являються нечитані символи. Це означає, що на комп'ютері не встановлена підтримка ієрогліфічним писемності і немає необхідних шрифтів.
Інструкція
1
Установка японського мови проводиться за допомогою засобів операційної системи. Якщо у вас встановлена Windows XP, використовуйте інсталяційний диск. Відкрийте панель керування Windows: натисніть «Пуск», виберіть «Налаштування», «Панель управління». Виберіть компонент «Мова і регіональні стандарти». Відкрийте вкладку «Мови» і встановіть прапорець навпроти «Встановити підтримку з листом ієрогліфами».
2
Після появи запиту завантажувального диска вставте диск в привід. Розпочнеться процедура установки ієрогліфічного письма. Коли установка буде завершена, у вікні "Мова і регіональні стандарти» натисніть «Детальніше». Відкриється вікно з встановленими службами для мов. Натисніть «Додати» та мову введення: японський і японську розкладку клавіатури. Японська мова встановлений.
3
Якщо у вас немає завантажувального диска системи або на ньому немає потрібної папки для установки японського письма (її назва i386lang), скористайтеся офіційним сайтом Microsoft, скачавши звідти необхідний пакет. Натиснувши «Встановити підтримку з листом ієрогліфами», вкажіть положення потрібної папки на жорсткому диску. Так як версії систем можуть відрізнятися один від одного, система може не впізнати потрібні файли і зажадає ще раз вставити завантажувальний диск. У такому випадку знайдіть у папці i386lang файл під назвою cplexe.ex_ і файл xjis.nl_, що знаходиться в папці i386. Файли автоматично завантажаться.
4
Для установки підтримки листом ієрогліфами в системі Windows 7 досить зайти в «Панель управління» - «Мова і регіональні стандарти» і перейти на вкладку «Розкладка клавіатури». Натисніть «Змінити клавіатуру», «Додати» і поставте галочку навпроти "Microsoft IME". Збережіть зміни.
5
Після установки японського мови в мовної панелі з'явиться додатковий мова, на яку можна перемикатися традиційним способом.
Корисна порада
Якщо японська мова не з'явився в мовної панелі, перезавантажте комп'ютер.
Друкувати тексти російською, англійською, українською мовою - не проблема. Клавіатура розрахована для такої роботи. А що робити, якщо треба відобразити ієрогліфи? Для деяких це стає проблемою. Операційну систему можна налаштувати так, що будуть відображатися навіть ієрогліфи.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інсталяційний диск Windows;
  • - інтернет;
  • - програма Alcohol.
Інструкція
1
Зайдіть через «Пуск» в «Панель управління». Серед усіх значків виберіть «Мова і регіональні стандарти». Перед вами, на екрані відкриється вікно, в якому натисніть на опцію «Мови». Знайдіть вкладку «Встановити підтримку мов з листом ієрогліфами» і відзначте її галочкою. Потім перейдіть на вкладку з назвою «Додатково». Там розташований список «Кодові сторінки таблиць перетворення». Тепер можете відзначити потрібні вам мови. Поставте галочку на пункт «Застосувати ці параметри для поточного облікового запису ...» і натисніть «Застосувати».
2
Знову зайдіть в папку «Мови і регіональні стандарти». На вкладці «Мови» натисніть на кнопку «Докладніше». Має відкритися вікно «Мови і текстові служби», де виберіть вкладку «Параметри» і клацніть «Додати». Відкриється список, в якому знайдіть потрібні параметри. Натисніть кнопку «Ок». Тепер можете розкладку клавіатури перемикати на ієрогліфи. Для цього натисніть клавіші Shift + Ctrl.
3
Можна встановити підтримку ієрогліфів іншим чином. Для цього вам треба зайти в «Пуск» і вибрати «Панель управління». Там ви побачите значок «Шрифти». Відкрийте його натисканням мишки. У цій папці розташовані найрізноманітніші шрифти, з яких виберіть тільки «Arialuni.ttf» і «msgothic.ttc». Встановіть ці шрифти на комп'ютер. Перевантажите ПК. Далі можете перевірити працездатність даної операції. Якщо такі шрифти відсутні у вашому списку, скачайте їх в інтернеті.
4
Якщо на вашому комп'ютері відсутня папка i386lang, яка надає підтримку ієрогліфів, тоді потрібно за допомогою Alcohol 120% змонтувати віртуальний образ з вашого інсталяційного діска.Скачать програму можна з офіційного сайту www.alcohol-soft.com. Потім вийміть папку i386lang з ISO-образу на комп'ютер. Якщо система буде запитувати інсталяційний диск, просто вказуйте шлях до цього файлу. Потім приступайте до установки ієрогліфів, як було описано в першому способі.