Як вивести запах солярки. видалити запах дизельного палива.

Запах солярки є одним з найстійкіших, і позбутися його не так вже й просто, як може здатися на перший погляд. Це паливо виготовляється з нафти і використовується в техніці з дизельним двигуном. Трудновиводімиє запах неможливо знищити при звичайному пранні, так як же впоратися з цією проблемою, щоб не довелося викидати річ?
Вам знадобиться
  • - авіаційний гас,
  • - екстракційний бензин,
  • - кальцинована сода,
  • - пральний порошок,
  • - кондиціонер для білизни,
  • - знежирюючий засіб,
  • - лимон або оцет,
  • - порошок гірчиці,
  • - миючий пилосос.
Інструкція
1
Для того щоб усунути запах солярки з одягу, необхідно замочити виріб на 40 хвилин в авіаційному гасі або екстракційному бензині, який випаровується без запаху і застосовується для виготовлення соняшникової рафінованої олії. Після цього виперіть виріб в пральній машині з функцією попереднього прання і додаткового полоскання. Від запаху солярки не залишиться й сліду. Але вся проблема полягає в тому, що дані кошти дістати дуже складно, і коштують вони дорого. Тому можна використовувати інші методи, більш прості.
2
Якщо ви випадково облили річ соляркою, в результаті залишиться стійкий неприємний запах. Замочіть річ на кілька годин у міцному розчині кальцинованої соди, після чого виперіть її в пральній машині з додаванням кондиціонера для білизни. Використовуйте додатковий режим полоскання.
3
Якщо запах солярки утворився на поверхні меблів, її необхідно вимити будь-яким миючим і знежирюючим засобом. Після чого протріть місце свіжим лимоном або міцним розчином оцту.
4
Застосування гірчиці - ще один чудовий і дієвий метод боротьби з запахом солярки. Візьміть сухий гірчичний порошок і додайте у воду при замочуванні білизни. Також його можна додати в барабан при машинному пранні. Вона також допоможе позбавитися від запаху солярки на шкірі, достатньо лише помити руки з додаванням порошку гірчиці, а потім із звичайним милом. Запах , безсумнівно, зникне.
5
Миючий пилосос - чудовий помічник у боротьбі з запахом солярки в автомобілі. Для мийки використовуйте фірмовий засіб для чистки автомобілів або рідина для миття посуду. Можна застосовувати рідину для чистки килимів - воно відмінно спрацьовує практично у всіх випадках.
6
Якщо жоден з вищеперелічених способів не допоміг, тоді варто звернутися в хімчистку, так як там не раз стикалися зі схожою ситуацією і допоможуть додати вашій речі свіжий запах і колишній вигляд.