Як налаштувати бічні дзеркала. Як встановити бічні дзеркала в ваз 2107.

Перш ніж приймати участь в дорожньому русі, водій повинен переконатися, чи правильно встановлені на автомобілі дзеркала бокового виду. Від цього залежить не тільки його комфортне розміщення в автомобілі, але і безпеку. За допомогою грамотно встановлених бічних дзеркал ви зможете контролювати ситуацію і уникнути аварійних моментів на дорозі.
Інструкція
1
Заглушите двигун, будь-яка з налаштувань дзеркал повинна проводиться тільки тоді, коли ваш автомобіль не бере участі в русі. Сядьте кермо і встановіть водійське сидіння «під себе», так, щоб ви відчували себе комфортно. Поверніть і нахиліть голову трохи вліво. Виконуйте регулювання вашого бокового дзеркала так, щоб ви могли досить добре бачити край заднього бампера з лівого боку.
2
Налаштуйте друге дзеркало за таким же принципом. За допомогою такого налаштування ви зможете поліпшити огляд і будете повністю контролювати все те, що відбувається поруч з вашим автомобілем.
3
Проведіть правильну настройку обох бічних дзеркал, щоб уникнути виникнення аварійних ситуацій на дорозі. Всі маніпуляції слід проводити плавно і повільно, для того, щоб можна було зупинитися тоді, коли в дзеркалі не буде видно відображення вашого автомобіля. Якщо ви ідеально налаштували бічні дзеркала , то в сукупності з внутрішнім дзеркалом ви отримаєте повний огляд ситуації на дорозі.
4
Встановіть спеціальні параболічні дзеркала , які допоможуть збільшити задній огляд автомобіля. Прикріпіть такі дзеркала трохи вище салонних дзеркал. Єдиний мінус таких дзеркал, вони в деякій мірі можуть спотворювати зображення, що для водія буде незвично.
5
Перевірте установку дзеркал. Зробіть це для того, щоб ви могли зрозуміти, як рухаються інші учасники руху щодо вашого автомобіля. Провести перевірку настройки бічних дзеркал потрібно таким чином: попросіть когось із знайомих повільним кроком обійти ваш автомобіль при дистанції близько 2 метрів. Ви повинні спостерігати за ним в дзеркала бокового виду. Якщо відображення людини спочатку зникає в бічному дзеркалі і відразу стає видним в дзеркалі всередині салону, значить, ви досить точно і правильно налаштували все бічні дзеркала вашого автомобіля.
Зверніть увагу
Неправильно встановлені дзеркала можуть привести до виникнення аварійної ситуації на дорозі.
Корисна порада
Проводьте настройку дзеркал тільки тоді, коли ви не берете участь в русі.
Перед поїздкою на машині водій обов'язково повинен перевірити, чи правильно налаштовані дзеркала. Нехтуючи цим правилом, автомобіліст позбавляє себе хорошого огляду дороги, а це значно збільшує ризик виникнення аварійних ситуацій.
Інструкція
1
Набудовуйте і перевіряйте дзеркала щоразу перед тим, як поїхати кудись на автомобілі. Почніть з регулювання бічних дзеркал. Сядьте за кермо і злегка схилите голову вліво. Поверніть ліве бічне дзеркало так, щоб ви могли бачити частину заднього бампера вашої машини. Повторіть те ж дію з правим дзеркалом. Ваші рухи повинні бути повільними і плавними, оскільки так легше визначити найбільш зручне положення дзеркал. У підсумку ви повинні забезпечити хороший огляд дороги і по можливості прибрати сліпу зону. Інакше з'явиться ризик виникнення аварій, особливо при перестроюванні в сусідній ряд.
2
Якщо ви не можете налаштувати бічні дзеркала так, щоб сліпа зона зникла, або придбайте параболічні моделі з широким оглядом, або прикріпіть додаткове опукле кругле дзеркальце. Врахуйте тільки, що в обох випадках відображення буде кілька спотворено, і вам буде потрібно час, щоб навчитися точно визначати відстань до машини, яка рухається позаду вас.
3
Налаштуйте дзеркало заднього виду. Сидячи на водійському місці, повертайте його до тих пір, поки в відображенні ви не побачите заднє скло вашого автомобіля, притому центр дзеркала повинен збігатися з центром відбитого скла. Ситуації, коли водієві доводиться підводитися і витягати шию, щоб подивитися в дзеркало, неприпустимі. Ви повинні дуже добре бачити, що відбувається позаду вашого автомобіля. Не нехтуйте налаштуванням дзеркала заднього виду: воно доповнює бічні дзеркала, дозволяючи отримати повний огляд дороги.
4
Перевірте якість настройки дзеркал. Сядьте за кермо і попросіть когось обійти ваш автомобіль навколо, чи не віддаляючись від нього більш ніж на два метри. Якщо в певний момент людина пропала з виду, значить, у ваших дзеркал є сліпа зона, і їх потрібно налаштовувати заново. Як тільки ви перестанете бачити віддзеркалення вашого помічника в бічному дзеркалі, воно негайно має з'явитися в дзеркалі заднього виду. Якщо це правило дотримано, і сліпих зон не виявлено, значить, ви налаштували дзеркала правильно.