Як перевірити vin номер.

Для того щоб не стати жертвою шахраїв і не придбати крадений чи колишній в сильних аваріях автомобіль, необхідно перевірити його VIN- номер . Якщо вміти правильно розшифровувати всі символи, то можна отримати багато потрібної інформації про купується машині.
Інструкція
1
Для перевірки vin- номер а зверніться в фірму, що спеціалізується на такого виду послуги. Можна також скористатися одним з ресурсів мережі інтернет. Послуги такого роду обійдуться в районі 100 доларів. Необхідно розуміти, що в даний час всього лише дві фірми володіють достатньою інформацією для перевірки vin- номер а. Вони знаходяться в США і Канаді і називаються CARFAX і Аutocheck, відповідно. Всі інші російські компанії взаємодіють з ними, як правило, по мережі інтернет. Природно, не за безкоштовно. Тому якщо ви хочете отримати достовірну і повну інформацію про цікавить автомобілі, то доведеться теж заплатити. Можете, звичайно, скористатися і одним з безкоштовних сервісів, а й інформація, отримана таким чином, буде неповна і, можливо, недостовірна. Пам'ятайте хорошу прислів'я, що скупий платить двічі.
2
Приступаючи до перевірки vin- номер а самостійно, пам'ятайте, що у всіх країнах деякі положення його нанесення трохи відрізняються. Першим ділом зробіть візуальний огляд місця нанесення vin- номер а (як правило, він наноситься або на сам кузов автомобіля, або на спеціальну металеву табличку, яка кріпиться безпосередньо до кузова). Зверніть увагу на місце кріплення таблички з vin- номер ом авто. Переконайтеся в тому, що її не можна зняти. Пам'ятайте, що на машині vin- номер вибивається в декількох місцях, і всі їх ви повинні знайти і оглянути.
3
Перевірте самі цифри і чіткість їх написання. Пам'ятайте, що в кожній цифрі vin- номер а прихована певна інформація. Перший символ характеризує країну-виробника транспортного засобу. Другий символ розкриває фірму, яка випустила автомобіль. Третій символ описує тип транспортного засобу. З четвертого по восьмий символи розкривають характеристики транспортного засобу, такі як тип кузова, модель, двигун, серія. Дев'ятий символ містить в собі контрольну цифру vin- номер а, по якій можна перевірити його справжність. Рік випуску моделі позначається десятим символом, а одинадцятий характеризує завод зборки автомобіля. З дванадцятого по сімнадцятий символи позначається послідовність автомобіля для виробництва, по ходу його проходу через складальний конвеєр.