Як налаштувати пілот.

Програма « Пілот » призначена для комфортної гри в Lineage, вона створює кнопки панелі швидкого виклику в ігровому клієнті, дає можливості управління грою, що дозволяє витрачати менше часу на одні й ті ж команди.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету;
  • - клієнт гри Lineage.
Інструкція
1
Скачайте останню версію клієнта для настройки пілота. Завантажити її можна, наприклад, на сайті www.l2control.com в розділі Soft. Розпакуйте архів в одну папку і запустіть файл Cserv.еxe, щоб активувати сервер CServer.
2
Встановіть порт для ігрового сервера або увімкніть Inject mode, перезапустіть програму. Встановити можна значення стандартного порту - 777. Завантажте конфігурацію програми з файлу default.ini (знаходиться в папці програми) в момент першого запуску програми, щоб зробити початкові налаштування пілота для L2.
3
Запускайте програму до старту самого клієнта гри Lineage II. Якщо ви граєте на безкоштовних серверах, тоді запуск програми допустимо до моменту вибору сервера. Щоб налаштувати пілот для Lineage II в операційних системах Windows 7, Windows Vista, клацніть правою кнопкою миші по файлу CSERV.EXE і виберіть команду «Властивості». Перейдіть на вкладку "Сумісність", установіть прапорець біля пункту «Запустити програму в режимі сумісності» і виберіть операційну систему Windows XP SP3.
4
Перейдіть в параметри програми, де відображено логін (ім'я) вашого персонажа з показниками CP, HP, MP. Встановіть гарячу кнопку для встановлення режиму АвтоСР («автопілота»). За замовчуванням такий кнопкою є ScollLock.
5
Виберіть опцію «Звуковий сигнал», щоб встановити супровід звуку для включення режиму «Автопілота» і його відключення. В процесі роботи в режимі «Автопілота» програма здатна емулювати натискання клавіш Alt + 1 -0; "-"; "="; F1-F12; Alt + NUM1-NUM0 за умовами, які необхідно задати в таблиці. Якщо включити режим Packet mode, буде доступне використання речей безпосередньо з інвентарю персонажа.
6
Заповніть таблицю, щоб вказати, які дії програма повинна виконувати в режимі «Автопілота». Поле «Назва умови» заповнюється довільно; в поле «Показник» вкажіть потрібний, наприклад, НР; в поле «Мінімальне значення» встановіть те значення, для якого виконуватиметься дія «Мін» кнопки, якщо показник буде менше; в опції «Максимальне значення» - навпаки.
7
В поле «Кнопка» вкажіть натискаєш кнопку в клієнті. Поле «Відкат» - встановлює час, що проходить між натисканнями. Після того, як ви додали показник в таблицю, встановіть прапорець поруч із ним, щоб включити його. Збережіть зміни. Налаштування пілота для L2 завершена.