Як налаштувати сервер teamspeak 3. чому не відкривається сервер в тс 3.

TeamSpeak - це програма, яка використовується для голосового спілкування по мережі інтернет. Від звичайного телефону вона відрізняється практично нескінченною кількістю людей, які зможуть спілкуватися одночасно. Крім того TeamSpeak схожа на багатоканальну рацію, в якій можливо користуватися відразу декількома каналами. Щоб створити і налаштувати власний сервер TeamSpeak, вам потрібно виконати наступні дії.
Інструкція
1
Спершу необхідно скачати сам сервер програми. Зробити це можна або з офіційного сайту (http://www.teamspeak.com/), або з будь-якого пошуковика. Сервер не вимагає установки, вам потрібно всього лише розпакувати архів, що скачав. Після цього в папці програми знайдіть файл ts3server_win64.exe і запустіть його від імені адміністратора (клацніть правою кнопкою по файлу і виберіть "Запуск від імені адміністратора»).
2
Після цього перед вами відкриється нове вікно, в якому буде міститися інформація про ім'я адміністратора, його пароль і ключі привілеїв. Всі ці дані необхідно скопіювати або записати, так як без них ви не зможете налаштувати сервер і керувати ним (наприклад, не зможете додати нового адміністратора). Вікно з вашими паролями відкривається тільки при першому запуску.
3
При подальшій настройці вам знадобитися клієнт програми TeamSpeak. Його ви також можете завантажити з офіційного сайту або з будь-якого пошуковика. Запустіть клієнт, а потім введіть ip-адресу вашого сервер а, порт та ім'я. Далі натисніть «Підключитися». За замовчуванням ip-адресу вашого сервер а буде 127.0.0.1, а порт 9987. Щоб інші користувачі могли підключитися до вашого сервер у, вам знадобитися зовнішній ip-адресу. Зробивши всі перераховані вище дії, можна переходити до налаштування сервер а.
4
Для початку відкрийте меню «Привілеї» і виберіть «Використовувати ключ привілеїв». Введіть ключ адміністратора, який ви записали раніше. Якщо все зроблено правильно, то перед вами з'явиться вікно, що повідомляє про успішне використання ключа.
5
Щоб змінити загальні налаштування, клацніть правою кнопкою по назві вашого сервер а і виберіть "Параметри". У новому вікні ви можете змінити назву, пароль, вітання, максимальна кількість користувачів і кількість зарезервованих слотів (які ви можете використовувати для себе і своїх друзів). Також ви можете встановити невелику картинку для вашого сервер а.
6
Щоб перейти до розширених налаштувань клацніть по кнопці «Більше». Тут ви зможете ввести додаткове повідомлення сервер а, додати банер вашого сайту, кнопку сервер а.
7
Після цього можна переходити до редагування каналу, який був створений автоматично. Для цього натисніть правою кнопкою по каналу і виберіть «Редагувати». У новому вікні можна змінити назву каналу, пароль, тему та опис.
Зверніть увагу
Збільшення налаштувань TeamSpeak 3 був відданий приголомшливий новий зовнішній вигляд і багатофункціональність. Таким чином, він буде мати повну підтримку новітніх G-клавіш від Logitech. Всі файли зберігаються безпосередньо на сервер TeamSpeak 3. Користувачам більше не потрібно турбуватися про те, як налаштувати FTP або заворушення зі складними питаннями брандмауера або інші ...
Корисна порада
Мануал по налаштуванню TeamSpeak 3. Пройдіть по посиланню і скачайте TeamSpeak 3 відповідний вашої Операційної системі Завантажити. для тих хто пропустив настройку TeamSpeak 3 при першому запуску її можна запустити ще раз натиснувши вкладку Setting (Налаштування) і в ній Setup Wizard (Майстер налаштувань) і далі дотримуйтесь інструкції написаної вище. Або ж налаштуйте все самі, для цього достатньо залізти у вкладку Setting (Налаштування) в ній Options (Параметри) і з'явиться ще одне вікно