Як переробити відео в фото. прграмма для переробки відео в фото.

Деякі стоп-кадри у фільмах настільки гарні, що з них неодмінно хочеться зробити шпалери для робочого столу або просто зберегти як красиву картинку. Виконати це можна за допомогою програми PickPick.
Вам знадобиться
  • - будь відеоплеєр (Winamp, Jetaudio та ін.);
  • - програма PickPick.
Інструкція
1
Скачайте програму PickPick з офіційного сайту розробників. Для цього зайдіть на http://www.picpick.org, в самому низу сторінки знайдіть пункт Download, а під ним - посилання Home Freeware, клікніть по ній. Ви опинитеся на іншій сторінці, яка рясніє різної рекламою, але вас повинна цікавити посилання Download Installation Package (from NTeWORKS). Клацніть по ній, а в новому вікні по Click here to Download now. Почнеться завантаження інсталяційного пакета програми.
2
Встановіть PickPick, після чого знайдіть exe-файл програми і відкрийте його подвійним кліком по лівій кнопці миші. З'явиться вікно налаштувань програми. Якщо програма відкрилася англійською мовою, перейдіть на вкладку About, у випадаючому меню Language виберіть «Російський» та натисніть ОК.
3
Оберіть вкладку «Захоплення» і зніміть галочку (якщо вона стоїть) з пункту «Копіювати покажчик миші. На вкладці «Файл» в секції «Тип файлу» можна вибрати формат, в який буде автоматично конвертуватися створене зображення.
4
Перейдіть на вкладку «Збереження», клікніть по іконці, яка зображена у вигляді стандартної папки Windows, і у вікні вкажіть шлях для майбутніх файлів. Якщо ви хочете, щоб зображення зберігалося відразу ж після натискання на клавішу захоплення, поставте галочку біля пункту «Автоматичне збереження зображень». У вкладці «Клавіші» можна вказати швидкі кнопки. Наприклад, операція захоплення всього екрану вже закріплена за клавішею Printscreen, але ви можете поміняти її на будь-яку іншу. Розібравшись з настройками, натисніть ОК.
5
Запустіть відеопрогравач і відкрийте в ньому необхідну відеозапис. Розтягніть зображення на весь екран - у більшості плеєрів ця дія відбувається за допомогою подвійного кліка лівої кнопкою миші. Під час появи необхідного кадру натисніть Printscreen на клавіатурі. Захоплене зображення з'явиться в папці, яку ви вказали в попередньому кроці інструкції.
Корисна порада
Зрозуміло, подібне завдання можна вирішити не тільки за допомогою утиліти PickPick. Функція захоплення екрану присутня в багатьох програмах, наприклад, в Snaglt, Snapashot та ін.