Як підключити gsm модем.

Модеми gsm дають можливість доступу до інтернету з ноутбука або комп'ютера бездротовому режимі, використовуючи для з'єднання мережі мобільних операторів. Це зручно для використання в поїздках або якщо у вашому районі немає можливості підключити провідний інтернет.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - gsm-модем;
  • - сім-карта.
Інструкція
1
Підключіть модем до порту комп'ютера, це може бути СОМ або USB-порт, в залежності від оператора. Вставте в модем ту сім-карту, яку ви будете використовувати для роботи в інтернеті. Для підключення gsm-модему включите його харчування. Далі перейдіть в головне меню вашого комп'ютера, виберіть пункт «Програми», далі «Стандартні» - «Зв'язок», виберіть зі списку програму HyperTerminal і запустіть її. Далі виконайте створення нового підключення з будь-яким ім'ям, щоб виконати підключення gsm-модему до комп'ютера.
2
Підключіть модем до порту комп'ютера, якщо не вдалося підключити його в попередньому кроці, виберіть пункт головного меню «Панель управління», опцію «Телефон і модем», далі виберіть закладку « Модеми », натисніть кнопку «Додати».
3
Далі виберіть пункт «Не визначати тип модему», в наступному вікні виберіть виробника модему, а також модель. Потім відзначте порт, до якого підключений модем. Натисніть «Готово». Знову перейдіть в пункт «Телефони та модеми», у вкладці « Модеми » виберіть підключений модем, виберіть його властивості.
4
Виберіть порт, до якого був підключений модем, далі встановіть настройки з'єднання. В поле Bits per seconds введіть значення 9600, в поле Data bits - 8, в полі Partity виберіть значення None, в поле Stop Bits виберіть значення 1. Далі натисніть кнопку «ОК», наберіть в програмі команду АТ, модем повинен відповісти сполученням «ОК ».
5
Введіть пін-код для підключення gsm-модему до комп'ютера, для цього наберіть в програмі наступну команду: AT + CPIN = «пін-код SIM карти». Далі дочекайтеся відповіді модему, це повинно відбутися протягом декількох секунд (повідомлення «ОК»). Далі наберіть наступну команду: AT + CLCK="SC", 0, «Пін-код», щоб відключити запит пін-коду для подальших підключень. Модем повинен відповісти сполученням «ОК».
6
Наберіть команду - ATS0 = 1 + IPR = 9600, модем відповість «ОК», дана команда робиться для зняття модемом трубки після першого дзвінка та використання фіксованої швидкості DTE 9600 бод/секунду.
7
Наберіть наступну команду -: AT & W0 - 3, дочекайтеся відповіді модему, в цьому випадку це позначає збереження введених параметрів в пам'яті модему, і їх автоматичне завантаження при подальшому включенні.