Як розібрати шари в Photoshop. Як розібрати зображення на шари.

Adobe Photoshop - потужний графічний редактор, в основі якого лежить робота з шарами. Шари являють собою структурні елементи зображення, схожі на аплікацію.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop, щоб розібрати зображення на шари. Виконайте команду «Файл» - «Новий» для створення зображення. У вікні, встановіть наступні параметри: розмір зображення, потрібний колірний режим, вміст фону, далі натисніть «ОК». У вікні шарів в правій нижній частині вікна клацніть двічі по шару фону, щоб перетворити його в робочий і натисніть "ОК".
2
Виконайте заливку фону за допомогою інструменту «Градієнт», щоб розпочати створення зображення по шарах. Також можна виконати одноколірну заливку. Після завершення роботи над шаром фону можна його перейменувати, для цього двічі щелніте по його назві в палітрі шарів, введіть нову назву і натисніть Enter. Далі додайте новий шар клацанням миші на кнопці в палітрі шарів.
3
Для складання зображення з шарів в Photoshop кожному окремому елементу зображення створюйте шар. Наприклад, якщо ви робите обробку фотографії (оформляєте її в рамочку), створіть окремий шар фону, на окремий шар скопіюйте саму фотографію. На різних шарах у вас також повинні знаходитися різні елементи декору: написи, картинки, квіти, а також рамочка.
4
Створити групу шарів, щоб розібрати верстви в «Фотошопі» за належністю до окремої частини зображення. Для цього натисніть кнопку із зображенням папки на палітрі шарів. Далі перетягніть потрібні шари на створену групу, щоб розібрати шари по групах.
5
Розберіть вже існуюче зображення по шарах. Для цього відкрийте його в програмі, досить просто перетягнути файл з вікна папки у вікно Adobe Photoshop. Далі виділяйте окремі елементи зображення, і натискайте сполучення клавіш Ctrl + J. Виділити частину зображення можна за допомогою інструментів «Чарівна паличка» (виділяє області, схожі за кольором), «Швидке виділення» (виділяє області за контрастом кольорів), групи інструментів «Лассо».