Як очистити двигун від нагару.

Нагар в камері згоряння двигуна утворюється через неякісного бензину, в результаті чого на її стінках і днищах поршнів з'являються вуглецеві відкладення незгорілого палива.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що крім усього, нагар «вражає» клапана, поршневі кільця, що вкрай негативно позначається на їх рухливості. Способи видалення нагару або раскоксовкі умовно діляться на м'яку і жорстку. У процесі м'якого очищення від нагару звільняються поршневі кільця двигуна за допомогою особливого складу, який додається в моторне масло. Його слід застосовувати приблизно за 100-200 км перед повною заміною масла. Не забудьте, що в цей період ви повинні експлуатувати двигун, уникаючи екстремальних навантажень. Недолік м'якого очищення полягає в тому, що вона не зачіпає камеру згоряння і клапана двигуна і є, скоріше, профілактичним заходом при заміні масла.
2
Тверда очистка - основний спосіб позбутися нагару . Перше, що ви повинні зробити - викрутити всі свічки. Потім поршні циліндрів встановіть в середнє положення, для чого підніміть одне з передніх або задніх коліс і, включивши останню передачу, починайте його прокручувати. Положення поршнів можна дізнатися за допомогою викрутки через отвори для свічок.
3
Тепер можете заливати туди заздалегідь приготовлену рідина - приблизно по 25 мл за допомогою шприца. Щоб рідина досягла поршневих кілець і розчинила нагар, провертайте колесо поперемінно в різні боки з невеликою амплітудою, чому поршні прийдуть у рух. Заняття це дуже трудомістка, і на нього може піти годину.
4
Потім при вимкненому передачі провертаєте двигун стартером протягом 10 секунд. Цього буде достатньо для того, щоб видалити залишки рідини в циліндрах. Не забудьте перед цим зняти центральний провід з кришки трамблера і зафіксувати його, щоб між масою і кінцем дроти залишався проміжок не більше двох сантиметрів, після чого можете закриття свічки, встановити на місце провід і завести автомобіль. Будьте готові, що після запуску з вихлопної труби піде дим з неприємним запахом. Після приблизно 20 хвилин роботи двигуна на холостих обертах можете вирушати в дорогу.
Паливно-мастильні речовини - це леткі хімічні сполуки, що містять в собі сірку і смоли, які під впливом температур перетворюються на кокс. І якщо виникли забруднення на зовнішній поверхні двигуна можна без особливих проблем очистити за допомогою хімічних розчинників, то раскоксовать мотор зсередини - досить-таки непросте захід.
Вам знадобиться
  • - медичний шприц,
  • - флакон з хімічним складом для раскоксовкі двигуна,
  • - присадка в паливо.
Інструкція
1
Поява диму у відпрацьованих газах при роботі двигуна, а також наліт сажі на внутрішній поверхні вихлопної труби - перші ознаки появи небажаних відкладень в циліндрах двигуна, що веде до підвищеної витрати моторного масла, а також знижує динаміку автомобіля.
2
Більшість майстрів на станціях автосервісу запитують невиправдано високу ціну за очищення нутрощів мотора від коксу та сажі. Тому відновити "стерильність" двигуна краще самостійно, що в чималому ступені заощадить сімейний бюджет.
3
Найбільш простий спосіб очищення двигуна полягає в додаванні до палива відповідної присадки, яка просто заливається в бак перед заправкою бензином або соляркою. Але даний спосіб є м'яко кажучи неефективним, тому він застосовується дуже рідко.
4
Більш ретельне очищення нутрощів двигуна виконується шляхом заливання хімічного складу, призначеного для розчинення гару й коксу, що відклалися всередині циліндрів, через отвори, викрутивши попередньо свічки запалювання. При цьому мотор повинен бути розігрітий до робочої температури.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=belTZDqyo8w
Корисна порада
При виборі будь-якого з двох запропонованих варіантів по очищенню двигуна, уважно вивчіть інструкцію на упаковці з хімічним реактивом, і тільки після докладного ознайомлення з рекомендаціями виробника приступайте до безпосередньої процедури раскоксовкі.