Як приготувати їжу в пароварці.

Їжа, приготована в пароварці , максимально зберігає вітаміни і мінеральні речовини. Продукти не піддаються впливу високої температури, зберігають натуральний колір і форму.
Інструкція
1
оглядав пароварку щоразу перед початком приготування їжі. Вона повинна бути чистою, без залишків продуктів і ознак деформації. Заповніть резервуар достатнім обсягом води, але не більше ніж до максимальної позначки. У миску помістіть продукти і встановіть її над резервуаром з водою. Кришку закрийте і включіть пароварку.
2
Слідкуйте за рівнем води в пароварці . Особливо якщо приготування страви займає багато часу. Під час роботи пароварки вода закипає і випаровується. Замість води налийте в резервуар вино, пряний відвар або бульйон. Тоді страва просочиться особливими ароматами.
3
Готуйте на пару практично будь-які продукти - м'ясо, рибу, яйця, овочі. Відмінно виходять пельмені, вареники, запіканки і десерти. Не рекомендується варити на пару макарони, так як вони сильно розварюються і можуть злипатися. Квасоля і горох варити в пароварці недоцільно, на це знадобиться не менше двох годин. Також не варто піддавати парової обробки субпродукти і деякі види грибів, які необхідно відварювати у великій кількості води для видалення токсичних речовин.
4
Поміщайте продукти в один шар. Якщо ви готуєте різні страви на декількох ярусах, то правильно розставляйте їх. Рибу, соковиті продукти укладайте на нижній рівень - волога з них не потраплятиме на продукти знизу. При цьому стежте за часом приготування, щоб вчасно прибрати ярус з готовим блюдом.
5
Варіть рибу близько 9 хвилин, куряче філе - 12 хвилин, овочі та гриби - 20 - 25 хвилин, пельмені - близько півгодини, пишний омлет - 20 хвилин.
6
Не відкривайте кришку, коли готується їжа, щоб не отримати сильний опік. До того ж час приготування страви збільшується при кожному відкритті кришки. Після закінчення приготування, залиште страву в пароварці , щоб зберегти його теплим.
7
Мийте пароварку тільки коли вона повністю охолоне. Злийте воду з резервуара, помийте всі частини пароварки теплою водою і ретельно просушіть.