Як отримати візу до Хорватії.

У період з 1 квітня по 31 жовтня Республіка Хорватія скасовує візовий режим для громадян Росії, України і Казахстану. В інший час для в'їзду в країну необхідно отримати візу .
Інструкція
1
Зробіть копію першої сторінки внутрішнього паспорта. Крім того, зробіть копії всіх відкритих шенгенських віз.
2
Сфотографуйтесь в салоні. Розмір фотографії повинен бути 3,5 на 4,5 см. Всього потрібна 1 фотографія.
3
Роздрукуйте анкету на отримання візи. Бланк анкети можна знайти на сайті www.ru.mfa.hr. Анкета складена на трьох мовах - хорватському, англійською та французькою. Користуйтеся перекладачами. Заповніть анкету російською мовою друкованими літерами в одному екземплярі. Приклейте фотографію в спеціальне віконце в лівому верхньому кутку першої сторінки.
4
Придбайте квитки на літак або на потяг.
5
Зверніться до бухгалтерії або відділ кадрів організації, де ви працюєте, з проханням надати вам довідку із зазначенням вашої посади і заробітної плати.
6
Візьміть довідку в банку, де у вас відкрито рахунок, з зазначенням дати відкриття рахунку і сумою фінансових коштів на ньому.
7
Оформіть страховий поліс для виїжджаючих за кордон. Пам'ятайте, що мінімальна страхова сума договору страхування повинна складати не менше 30 000 євро, а термін дії відповідати періоду перебування в республіці Хорватія згідно з інформацією на квитках.
8
Отримайте оригінал ваучера на бронювання готелю, в якому ви будете зупинятися. Якщо ви їдете до конкретної особи, вам буде потрібно завірене нотаріусом гарантійний лист від фізичної особи, що проживає в Хорватії. У разі ділового візиту необхідно гарантійний лист місцевої організації.
9
Надайте всі зібрані документи і чинний закордонний паспорт у візовий відділ посольства Республіки Хорватія. Оплатіть візовий збір. Для термінових віз він становить 71 євро, для оформлення в загальному порядку 36 євро. Квитанцію про оплату прикладіть до документів. Термінова віза оформляється протягом трьох робочих днів, звичайна протягом двох тижнів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hgTGbYmyGLE