Як налагодити відносини на роботі.

Входження в новий колектив вимагає від людини чималих сил і енергії. Адаптація до нових умов праці та співробітникам залежить від характеру людини і займає від трьох тижнів до трьох місяців. Але не все може залежати від новачка.
Інструкція
1
У перші дні на новій роботі намагайтеся не піддаватися своїм емоціям на поведінку оточуючих. Ви опинилися в новій організації зі своїм кодексом неписаних правил, і вас будуть перевіряти на їх відповідність. Вивчайте правила комунікації, прийняті в цьому колективі. Через деякий час відбудеться взаємне звикання і труднощі зникнуть.
2
Придивляйтеся до колективу, демонструйте бажання вступати в контакт з колегами. Налаштуйтеся позитивно. Будьте ввічливі з усіма: підтримуйте розпочату з вами бесіду, цікавтеся справами колег, пропонуйте свою допомогу.
3
Уникайте тем, що стосуються вашого особистого життя і особистого життя колег. Чи не підтримуйте розмов, які обговорюють і засуджують відсутніх співробітників, начальства.
4
Не варто починати будувати взаємо відносини з колегами нав'язуванням своєї точки зору.
5
Перш ніж висловлювати свою точку зору з якого-небудь виробничому питання, з'ясуйте позиції різних сторін, щоб не опинитися в центрі конфлікту і не стати об'єктом критики.
6
Якщо в цьому колективі після закінчення трьох місяців не виходить налагодити відносини, розкрити свої здібності та потенціал, то порівняйте цінності організації і свої. Варто розуміти, що цінності колективу ви змінити не в змозі, може бути, щоб не витрачати час даремно, варто поміняти місце роботи.
7
Кожен повинен вирішити для себе сам, де та межа, далі якої не варто терпіти. Бути неприйнятим у колективі важко. Заяву про звільнення треба писати тільки тоді, коли всі методи налагодження відносин перепробувані.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YZE4bVToG4g