Як визначити справжність перлів. Як зберігати жемчуг- намиста.

Упродовж багатьох століть перли є символом елегантності і природної краси. Цей дорогоцінний камінь органічного походження за популярністю зіставимо з діамантами, смарагдами та рубінами. Перли можуть бути натуральним, штучним і культивованими (вирощеним за участю людини).
Інструкція
1
Наведіть довідки про виготовлювача прикраси, яке ви збираєтеся придбати. Пам'ятайте, що низька ціна - привід відмовитися від покупки. Якісний натуральний перли коштує дуже дорого. Попросіть продавця надати документи, що підтверджують справжність перлів. Натуральні перли не підлягає обов'язковій сертифікації, тому вам можуть видати лише сертифікат якості, завірений печаткою компанії. У ньому мають бути вказані такі характеристики: найменування та артикул вироби, матеріал, з якого воно виготовлене, країна походження, спосіб виробництва, клас перлів, його блиск, колір, форма і діаметр перлин.
2
Замовте гемологічну експертизу вироби. Визначення дійсності перлів є одним з найбільш затребуваних напрямків на ринку експертиз. Великі лабораторії розташовують сучасним рентгенівським обладнанням, яке дозволяє провести точну ідентифікацію та діагностику перлів, не заподіявши камінню ніякої шкоди. Досвідчені геммологи допоможуть визначити справжність кольору каменю, що особливо актуально при купівлі дорогого чорного або золотистого перлів. Якщо зробити експертизу немає можливості, зверніться за консультацією до оцінювача ювелірних виробів.
3
Визначте справжність перлів за допомогою народних способів. Штучні перлини, порожнисті усередині, значно легше натуральних, а гематитові, навпаки, важче. Розгляньте під збільшенням внутрішню структуру каменю через просвердлені отвори: занадто гладка поверхня відразу ж видасть імітацію. Справжній перли залишається прохолодним навіть у саму жарку погоду.Подлінная перлина, що впала на тверду поверхню, на відміну від імітації, буде високо підстрибувати. Піднесіть перлинки до вуха і потріть їх між собою: якщо камені справжні, ви почуєте звук тертьової піску. Злегка проведіть перлиною по зубам. Штучні перли буде при цьому противно скрипіти. Поверхня перлини не повинна бути ідеально гладкою, як скло.
Корисна порада
Щоб вибрати якісну імітацію, піднесіть перлину до рота: якщо при цьому ви відчуєте холод, значить, перед вами скло, а не дешева підробка з пластмаси.