Як скласти резюме без досвіду роботи.

Напевно, кожен випускник навчальних закладів, при пошуку місця роботи, зустрічався з проблемою: як написати резюме, не маючи досвіду роботи? Відповідь на це питання проста, адже резюме є не тільки відображенням вашого минулого досвіду, а й документом, який показує ваші цілі й завдання, а також результати їх виконання. Починаючи з першого курсу, ви можете покращувати своє резюме, додаючи туди нову інформацію, яка підвищить ваш рівень як працівника.

Інструкція
1

Контактна інформація. Тут ви повинні вказати ПІБ, дату народження, контактну інформацію (адреса, номер телефону, e-mail).

2

Освіта. Освіта слід писати в зворотному хронологічному порядку - такі правила. Починаючи з самого останнього отриманої освіти, вказуйте назву навчального закладу, місце його розташування, період навчання, отриману спеціальність і бажано тему дипломної роботи. Не забувайте про олімпіадах і конкурсах, конференціях, симпозіумах, в яких ви брали участь.

3

Досвід роботи. В даному випадку, ви можете наводити факти зі своєї навчальної та практичної діяльності, які відносяться до обраної професії. Наприклад, якщо ви закінчили школу з поглибленим вивченням якого-небудь предмета, обов'язково вкажіть його. Якщо ви займалися в спортивних секціях і добилися успіхів або отримали свідоцтво про відвідування спеціальних курсів або гуртків, в яких отримали певні навички, також відзначте це у своєму резюме. Приводьте всі значущі досягнення, які можуть свідчити про ваш потенціал, як майбутнього працівника.

Якщо ви добровільно працювали в різних організаціях або брали участь у благодійних заходах, розкажіть про свій досвід, адже це покаже вас як ініціативного, комунікабельного людини .

4

Навички. У цьому розділі опишіть якими вміннями та здібностями ви володієте. Наприклад, ви можете вказати наступні навички: комп'ютерні знання, лідерські якості, знання іноземних мов, ініціативність, творча обдарованість, гнучкість розуму, увага до деталей, письмові навики.

Зверніть увагу

? Ніколи не використовуйте слово "резюме" як заголовок, це слово ніде в документі писати не потрібно. ? Не оформляйте ваш лист рамками, а тим більше бантиками, метеликами, квіточками. ? Пишіть ваше резюме в діловому стилі. ? Весь текст резюме повинен вийти на одну сторінку, не більше.