Як збільшити відстань між рядками. поєднання клавіш зробити полуторний інтервал.

Набрати текст в редакторі Microsoft Office Word - це тільки половина справи. Щоб документ виглядав солідно, його необхідно відредагувати. Якщо вам здається, що рядки тексту розташовані в документі занадто тісно, збільшити відстань між ними не складе для вас праці.
Інструкція
1
Якщо ви тільки збираєтеся набирати текст, але хочете відразу задати потрібні параметри, встановіть курсор в першому рядку нового документа. Якщо працюєте з уже готовим текстом, виділіть його фрагмент або текст цілком. Для виділення використовуйте кнопку миші, поєднання клавіш Ctrl, Shift і стрілки або скористайтеся командою «Виділити все» на вкладці «Головна» в розділі «Редагування».
2
Перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки», в розділі «Абзац» натисніть на кнопку зі стрілкою. Відкриється нове діалогове вікно. Дане вікно можна викликати і іншим способом: виділіть фрагмент тексту, клікніть по ньому правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт «Абзац» і клацніть по ньому лівою кнопкою миші.
3
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Відступи і інтервали». В розділі «Інтервал» за допомогою списку, що випадає встановіть значення в поле «Міжрядковий». При звичайних настройках в даному полі стоїть значення «Одинарний» або «Множник» зі значенням, яке використовується для певних стилів документа. Встановіть в поле полуторное значення або подвійне. Якщо цього недостатньо, виберіть пункт «Точно» і введіть потрібне значення. Натисніть кнопку ОК, щоб нові параметри вступили в силу.
4
Щоб в тексті кожен новий абзац відокремлювався від попереднього більш помітним інтервалом, можна використовувати клавішу Enter, але краще задати налаштування іншим способом. Перейдіть на вкладку «Головна» і виберіть в розділі «Стилі» відповідний вам стиль (Звичайний).
5
Щоб відредагувати положення абзаців і інтервал між ними самостійно, встановіть курсор в будь-якому місці редагованого абзацу. Перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки». В розділі «Абзац» за допомогою кнопок зі стрілками підрозділу «Інтервал» відрегулюйте відстань між абзацами, які перебувають вище і нижче. Для збільшення інтервалу натискайте кнопку зі стрілкою вгору, для зменшення - кнопку зі стрілкою вниз.