Як заглушити слова в пісні. Як у пісні замінити слова.

Під час виконання будь-яких естрадних композицій іноді потрібно заглушити деякі слова , щоб пісня набула іншого звучання. Якщо допустити, що людський голос має частоту звучання 500 Гц, то, прибираючи з пісні всі звуки, що мають таку ж частоту, ви приберете не тільки голос, але і звучання гітари або інших музичних інструментів.
Інструкція
1
Вирішити подібну проблему дозволяє спеціальне програмне забезпечення, яке допоможе вам прибрати звук будь-якого тембру, тональності і частоти без особливих труднощів. Використовуйте тільки високоякісну музичну апаратуру. Це дозволить вам отримувати неймовірне естетичне задоволення як від прослуховування музики, так і від співу.
2
Якщо ви хочете прибрати слова пісні, використовуйте, наприклад, програму YoGen Recorder. Скачайте її з офіційного сайту розробника, встановіть на жорсткий диск свого комп'ютера і запустіть її. Виберіть певний аудіофайл для редагування. Щоб прибрати голос, приглушите його частоту. А для сусідніх частот, навпаки - збільшіть гучність. Таким чином вам вдасться, практично не зачепивши музику, прибрати звучання слів пісні. Тепер ви можете застосовувати отриману мелодію для виконання пісні зі слова ми.
3
Також можна скористатися наступним способом. Знайдіть яку-небудь мінусову ритмічно повторювану мелодію. Потім запустіть будь-яку програму редагування mp3 файлів і, за допомогою команд "копіювати/вставити", створіть собі новий трек. Так у вас вийде прибрати з пісні голос з мінімальним спотворенням мелодії.
4
Використовуючи програму YoGen Recorder, можна створити з будь-якої пісні мелодію під караоке. Таким чином, ви зможете записати свій спів, щоб потім піддати його жорстокій критиці. Якщо у вас самостійно не вийшло прибрати голос з пісні, попросіть допомоги у своїх знайомих, які добре розбираються в цьому питанні.
Корисна порада
На сьогоднішній день естрадний спів неможливе без використання сучасної музичної апаратури, яка дозволяє обробляти голос виконавця, роблячи його більш мелодійним. Щоб посилити привабливість композиції і збільшити її продажу, можна зробити її аранжування. Практично будь-який концерт або виступ не обходиться без використання певних технічних прийомів, який дозволяють поліпшити звучання тієї чи іншої пісні. Це стосується як виконання пісень наживо, так і під фонограму.