Як прошити андроїд.

Операційна система Android активно застосовується на смартфонах, комунікаторах і планшетних комп'ютерах. Вона розроблена на базі OS Linux. На сьогоднішній день відомо величезна кількість різних версій цієї системи. В середовищі Android можна створювати різні Java додатки та ігри з використанням спеціально розроблених для цього Google бібліотек.
Інструкція
1
Перед тим як прошивати OS Android, зробіть резервну копію всіх особистих даних і контактів, втрата яких вас може сильно засмутити. Для прошивки використовуйте файл androidinstall.tar.
2
Підключіть SD карту до комп'ютера і переконайтеся в тому, що вона відформатована в FAT32. В кореневому каталозі на жорсткому диску пристрою створіть папку з ім'ям andboot. Скачайте з офіційного сайту останню версію прошивки. Знайдіть в скачанном архіві файл androidinstall.tar і скопіюйте його в папку andboot.
3
Вийміть SD-карту з комп'ютера і вставте її в девайс. Увімкніть його і скачайте останню версію NHB файлу і ROM Update Utility. Потім затисніть одночасно кнопку включення камери і ресет (Reset) до появи синього екрану з написом Serial внизу. Потім знову підключіть пристрій до комп'ютера, і слово serial зміниться на Usb.
4
Щоб почати процес прошивки, запустіть ROM Update Utility. Після завершення прошивки смартфон повинен автоматично перезавантажитися, після чого відключіть його від комп'ютера.
5
Процес прошивки може дещо відрізнятися від вищенаведеної послідовності в залежності від версії операційної системи і моделі гаджета. У кожному разі принцип залишиться одним і тим же. Якщо ви самостійно не змогли прошити Андроїд 2.1 на 2.2, то зверніться за допомогою до людей, які добре розбираються в цій галузі. Після проведення прошивки ваш девайс не тільки стане працювати набагато швидше, але і підтримуватиме ще більша кількість різних мобільних додатків та ігор.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MjgOr_Zxfkk
Зверніть увагу
Першим пристроєм, на якому була встановлена операційна система Android, був смартфон T-Mobile G1, і сталося це в 2008 році. Потім пішли заяви від багатьох виробників мобільних телефонів про намір випускати пристрої, що працюють на базі OS Android.