Як додати додаток в автозавантаження.

При кожному завантаженні операційної системи ряд додатків і процесів запускається автоматично. Про більшість з них користувач може навіть не здогадуватися. А от додати часто використовується додаток в автозагрузку дуже легко.
Інструкція
1
Щоб дізнатися які програми вже додані в автозагрузку через меню «Пуск» виберіть пункт «Автозавантаження», натисніть стрілку і розгорніть весь список запускаються програм і утиліт.
2
Якщо іконка програми, яку ви хочете додати в автозагрузку, вже міститься в меню «Пуск», встановіть на неї курсор миші. Утримуючи ліву кнопку миші, перетягніть значок в пункт «Автозавантаження». Коли значок буде на місці, відпустіть ліву кнопку миші.
3
Якщо ви хочете, щоб іконка була і в панелі меню «Пуск», і в полі «Автозавантаження», клікніть по потрібному значку правою кнопкою миші, з випадаючого меню виберіть пункт «Створити ярлик». Ярлик буде створений тут же, в панелі меню «Пуск», з позначкою «(2)» та буде розташовуватися в кінці списку всіх встановлених програм.
4
Перетягніть щойно створений ярлик у вікно автозавантаження способом, описаним у другому кроці. Коли значок опиниться на місці, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає команду «Перейменувати». Видаліть з назви програми зайве позначення «(2)», підтвердіть внесені зміни.
5
Якщо на панелі меню «Пуск» немає потрібного значка, відкрийте папку «Автозавантаження», розташовану на диску з операційною системою. Вона знаходиться за адресою С: (або інший диск з операційною системою)/Documents and Settings/User name (ім'я користувача)/Головне меню/Програми/Автозавантаження. Скопіюйте у відкрилася папку ярлик файлу запуску потрібного вам додатка. Автоматично значок з'явиться і в панелі меню «Пуск».
6
Щоб видалити додаток з «Автозавантаження», видаліть іконку з папки «Автозавантаження» на жорсткому диску або в меню «Пуск». Також прибрати (або додати) додаток можна через настройки самого додатка, якщо дана опція передбачена розробниками.