Як з'єднати кілька картинок.

Поєднавши в оригінальній варіації кілька картинок , можна створити недурний колаж, який потім не без гордості можна показати друзям або родичам. Тим більше, що для цього потрібно зовсім небагато: пара-трійка цифрових зображень і деякі навички в спілкуванні з Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і створіть новий документ: клікніть пункт меню «Файл» (File)> «Створити» (New), в полях «Ширина» та «Висота» введіть такі параметри, в які (як ви вважаєте) поміститься майбутня композиція з декількох картинок . Натисніть ОК.
2
Відкрийте картинки: натисніть пункт меню «Файл» (File)> «Відкрити» (Open), виберіть потрібні зображення (використовуючи клавіші Shift і Ctrl) і натисніть «Відкрити». Якщо картинки знаходяться в різних папках, доведеться повторити ці дії, для кожної з картинок .
3
Оберіть інструмент "Переміщення" (Move) і перетягніть картинки на документ, який ви створили в першому кроці інструкції. У міру їх переміщення вони можуть накладатися один на одного, але це можна виправити, тому нехай вас це не турбує.
4
Перейдіть на документ, в якому знаходяться всі переміщені картинки. Тут варто пояснити, що на даний момент картинки існують в якості шарів документа, а не окремих зображень. Знайдіть вкладку «Шари», за замовчуванням вона знаходиться в правому нижньому кутку програми, а якщо вона відсутня, натисніть F7. У ній знаходиться список шарів: фон і картинки, які ви перемістили на цей документ. Щоб пересунути певний шар, спочатку виберіть його лівим кліком миші у списку шарів, активуйте інструмент "Переміщення" і, затиснувши ліву кнопку миші на шарі вже в самому документі, перетяните в потрібне місце. Проробіть цю операцію з усіма верствами доти, поки вони не вишикуються в потрібній композиції.
5
Об'єднайте ці шари. Затисніть Ctrl, клікніть по кожному з них в списку шарів, клацніть по ним правою кнопкою миші і виберіть «Об'єднати шари».
6
Тепер вам доведеться підігнати розміри створеної композиції таким чином, щоб вона повністю помістилася в робочій області документа, і разом з тим залишався невидимим фон. Для цього створіть новий документ, а в полях «Ширина» та «Висота» вкажіть приблизні параметри, які приблизно повинні збігатися з розмірами створеної композиції. Натисніть ОК. Перемістіть композицію в цей документ. Якщо параметри не підходять, створіть ще один документ, поправивши в ньому значення «Ширини» та «Висоти» в потрібну сторону, а потім знову перемістіть в нього композицію. І так до варіанту, який ви порахуєте підходящим.
7
Щоб зберегти картинку, виберіть той документ, розміри якого ви порахували прийнятними (зрозуміло, в ньому вже повинні знаходитися з'єднані фотографії), і клацніть пункт меню «Файл» (File)> "Зберегти як" (Save as). У новому вікні вкажіть шлях для збереження, впишіть ім'я, в полі «Тип файлів» встановіть Jpeg і натисніть «Зберегти».
Фотографування - справа нехитра. Але часом не всі фотографії нас влаштовують: то дальній фон не підходящий, то чогось не вистачає. Ось тут-то ми і вдаємося до допомоги Photoshop, редагуємо, виправляємо, додаємо трохи ефектів. Але цим можливості Photoshop не обмежуються, ним можна скористатися навіть якщо в фотознімку вас все влаштовує. Сьогодні ми з вами спробуємо з'єднати дві фотографії в одну за допомогою Photoshop CS4, причому ці фотографії можуть мати навіть різні розміри. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Зайдіть в Photoshop. Виберіть вкладку «Файл», натисніть «Відкрити». У вас має відкритися вікно «Папка».
2
Оберіть в «Папці» файл з першим фото, яке будемо з'єднувати. Потім натисніть «Відкрити». Обраний вами знімок повинен завантажитися в Photoshop для редагування.
3
Завантажте другу фотографію таким же способом: «Файл» - «Відкрити» - «Папка».
4
Додайте фотографії в сусідніх вікнах. Для цього виконайте наступне: «Вікно» - «Упорядкувати» - «По горизонталі».
5
Починайте з'єднувати фотографії, щоб це зробити виберіть на панелі інструментів дію «Переміщення».
6
Переміщайте. Утримуючи лівою кнопкою миші одну фотографію, перетягніть її на іншу. У вас вийде, що один фотознімок накладено на інший.
7
Відкрийте вкладку "Шари" (у правій частині екрана), там вам потрібно вибрати «Задній план», клікнувши на нього мишкою. У вас з'явиться вікно «Новий шар», натисніть кнопку «Так», щоб перейменувати шар. Тепер клацніть на «Шар 1» (знаходиться над заднім шаром). Виберіть на панелі інструментів «Вільне трансформування», можете його вибрати, натиснувши клавіші «Ctrl + T».
8
Визначте, яке фото у вас буде активним, яке ви будете пристосовувати під інше. Навколо фото, яке ви будете змінювати, з'явиться рамочка для редагування. Утримуючи клавішу «Shift», змінюйте розміри фотографії, зробити його вище, нижче, коротше або довше. Підстройте активне фото під інший знімок. Коли розміри фото співпадуть, натисніть «Enter».
9
Зробіть так, щоб лінія з'єднань знімків була непомітна. Для цього виберіть «Шар 1» і клікніть по значку «Додати шар маску». Біля «Шаруючи 1» повинен з'явитися значок «Шаруючи маски». На панелі інструментів виберіть «Градієнт», вкажіть тип кольору «Чорний, білий».
10
Натисніть клавішу "Shift", утримуючи її, проведіть лінію від початку з'єднання знімків вниз, відстань визначте самі. Тепер лінія з'єднання знімків буде непомітна. Експериментуйте, з'єднуючи знімки!