Як подвоїти гроші. Як подвоїти суму на яндекс грошах.

Чим більше відсотків отримує інвестор від своїх вкладень, тим швидше досягає він особистої фінансової незалежності. Однією з цілей в даному випадку може бути подвоєння капіталу за певний термін. Як же досягти позитивного результату?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - консультант;
  • - інвестиційний план.
Інструкція
1
Складіть інвестиційний план. Перш за все, проаналізуйте, в якій ситуації ви зараз перебуваєте. Скільки коштів у вас вже в обороті, і скільки ви зможете вкласти для подвоєння капіталу? Напишіть докладний звіт на листку паперу. Простежте поетапно, як підвищувалася або знижувалася прибутковість від вкладених коштів. Подумайте, чи варто тримати гроші в тому ж проекті, в якому вони зараз. Або вам краще їх спрямувати в інше русло.
2
Проведіть аналіз ринку. Подивіться на діючі проекти та компанії. Як правило, якщо зараз вони переживають стрімке зростання, то незабаром їх очікує падіння або відкат на кілька позицій. Вибирайте такі напрямки, які лише набирають обертів. Вони допоможуть подвоїти або навіть потроїти вкладені кошти. Це відноситися і до молодих інвестиційним компаніям, і до валютних ринків.
3
Вкладіть частину коштів в довірче управління на Форекс. Даний вид інвестування передбачає досить великий відсоток прибутку (близько 100% річних) з мінімальним ризиком. Такий вид вкладення зараз дуже популярний у всьому світі. Надайте гроші професіоналам, щоб вони заробили на трейдингу. Але при цьому вам буде надано 50% від їх прибутку. Таким чином, ви будете подвоювати капітал щороку. Знайдіть хорошого і перевіреного брокера, який працює на біржі вже давно і має позитивні відгуки.
4
Виконуйте вклади в різні напрямки. Крім довірчого управління, є ще такі високоприбуткові варіанти, як антикваріат і золото. Вони можуть дуже швидко подвоїтися в ціні. Вам залишиться тільки перепродати придбану коштовність на аукціоні. Єдиний недолік - досить високі ціни за одиницю товару. Але воно того варто.
5
Найміть хорошого бізнес-консультанта. Чітко розберіться, в якому напрямку можна зараз подвоїти кошти. Поговоріть про це із знавцем. Не шкодуйте для цього ні часу, ні коштів. Незабаром все це окупитися. Початківці інвестори просто не в змозі бути в курсі всього, що відбувається.
Всі сучасні комп'ютери піддаються модернізації. Можна замінити процесор, відеокарту або інші складові. Але є компонент, який міняти необов'язково. Йдеться про оперативну пам'яті . Щоб подвоїти її обсяг, необов'язково викидати старий модуль пам'яті одного обсягу, а на його місце купувати більш ємнісний. Досить просто додати ще один або декілька модулів оперативної пам'яті .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, оперативна пам'ять, викрутка
Інструкція
1
Перед додаванням модулів пам'яті потрібно подивитися, скільки портів пам'яті є на материнській платі вашого комп'ютера. Вимкніть комп'ютер від електроживлення і відкрийте кришку системного блоку. Знайдіть на материнській платі рядок з написом DDR. Біля цього рядка знаходяться інтерфейси підключення модулів пам'яті . Подивіться, скільки порожніх портів без встановлених модулів ще залишилося.
2
Тепер є два варіанти. Перший варіант розглядайте в тому випадку, якщо у вас є порожні порти підключення оперативної пам'яті . Просто додати до вже встановлених модулем пам'яті ще один (або декілька), таким чином, просто підсумувавши всю встановлену пам'ять. Якщо у вас вже є 2 Гб пам'яті , потрібно буде купити ще один модуль на 2 Гб. Таким способом пам'ять подвоїться.
3
Перед покупкою подивіться, який тип пам'яті підтримує материнська плата. Це можна подивитися або в технічній документації, або на самому модулі пам'яті (DDR SDRAM, DDR3 SDRAM.). Тепер при покупці потрібно вибрати такий же тип пам'яті (неважливо, якого обсягу).
4
Коли оперативна пам'ять вже у вас на руках, просто вставте її в порожній порт. Просто акуратно притисніть до контакту і натисніть, поки не спрацює засувка. Нічого більше робити не потрібно. Закрийте кришку системного блоку і включіть комп'ютер. Тепер обсяг пам'яті став в два рази більше.
5
Другий варіант потрібен в тому випадку, якщо всі порти у вас зайняті. Вийміть модулі пам'яті з портів. Знайдіть той модуль, обсяг пам'яті якого найменший. Саме його і будете міняти. Підберіть замість цього модуля більш ємнісний. Приміром, замість 512 Мб купите модуль на 2 Гб. Тепер модуль з більшою ємністю пам'яті встановіть замість модуля з меншою ємністю. Обсяг оперативної пам'яті побільшає. Слід зазначити, що для 32-бітової версії Windows ставити більше 4 Гб немає сенсу.