Як видалити рідні файли з телефону.

Більшість телефонів, вироблених в даний час, мають або великі обсяги внутрішньої пам'яті, або мають можливість підключення флеш-карт. Для того, щоб максимально збільшити вільне місце на мобільному, ви можете видалити рідні файли - картинки, ігри, мелодії.
Інструкція
1
Спершу спробуйте видалити рідні файли, використовуючи меню телефону . Увімкніть телефон і за допомогою меню управління файлами видаліть стандартні картинки і мелодії. У разі якщо дана спроба не увінчається успіхом, переходьте до наступного кроку.
2
Сіхронізіруйте телефон з комп'ютером. Все необхідне для цього, а саме, дата-кабель і диск з драйверами, ви можете знайти в комплектації телефону . Якщо це не так, ви повинні будете знайти ці компоненти самостійно. Купуйте дата-кабель в магазині стільникового техніки. Драйвера і програмне забезпечення ви зможете скачати на сайті виробника вашого стільникового. Вивчіть технічну документацію до вашого мобільного для того, щоб знайти його адресу. Скачайте і встановіть програмне забезпечення для синхронізації.
3
Підключіть телефон до комп'ютера. Необхідно здійснювати підключення саме після установки ПО, інакше синхронізація може пройти некоректно. Переконайтеся що програма "бачить" ваш телефон. За допомогою програмного забезпечення зайдіть в меню телефону і видаліть стандартні файли телефону . У разі якщо вони не піддаються видаленню, ви можете створити файли з такою ж назвою, але вагою в один кілобайт.
4
Також ви можете перепрошити телефон. Для цього вам знадобиться мікропрограма, вільна від стандартних файлів, а також спеціальне програмне забезпечення. Все це ви можете знайти на сайті компанії-виробника вашого стільникового, наприклад, allnokia.ru або samsung-fun.ru. Завантажуйте тільки те програмне забезпечення, до якого є інструкція. Приступайте до операції тільки при повній зарядці батареї. Не відключайте мобільний і комп'ютер до завершення операції, а також не використовуйте його для дзвінків і смс. Недотримання будь-якого з цих пунктів може призвести до псування телефону .